Moteris numetė 36 kilogramus: atsisakė kelių produktų

Moteris papasakojo, kaip išgyveno tikrą transformaciją – numetė tiek svorio, kad 22 dydžio drabužius teko keisti 8 dydžiu, rašoma dailystar.co.uk.

Moteris numetė 36 kilogramus: atsisakė kelių produktų  (nuotr. asm. archyvo)
4

Abi Hollyoake visada norėjo sekti tėčio pėdomis ir tapti gaisrininke, todėl 32 metų moteris dvejus metus bandė išlaikyti fizinio pasirengimo patikrinimą ir tuo pačiu metu sulieknėti. Prieš pradėdama šį žygį, Abi svėrė 96 kg (dabar sveria 60 kg) ir nešiojo 22 dydžio drabužius – ji atvirauja, kad nuolat valgydavo pusfabrikačius, nes nemėgo gaminti.

Giliai širdyje ji visada norėjo sekti tėčio pėdomis ir tapti gaisrininke, bet tam trukdė viršsvoris. Tačiau persikrausčiusi gyventi į Kornvalį Didžiojoje Britanijoje dviejų vaikų mama nusprendė, kad laikas imtis pokyčių.

Ji sako: „Mano tėtis dirbo gaisrininku, todėl tai – šeimos profesija. Aš visada norėjau dirbti tą patį darbą, bet, kadangi turiu du vaikus, besirūpindama šeima šios svajonės nesugebėjau įgyvendinti.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris numetė 36 kilogramus: atsisakė kelių produktų

Kai persikraustėme gyventi čia į Kornvalį pagalvojau, kad galbūt čia būtų tokia galimybė, todėl pasiteiravau informacijos vietinėje gaisrinės stotyje. Laikyti fizinio pasirengimo testus buvo tikras iššūkis – anksčiau nebuvau dariusi nieko panašaus.

Dvejus metus iš eilės vis grįždavau ir bandydavau laikyti egzaminą iš naujo – procesas užtruko, nes po neišlaikyto egzamino galima sugrįžti tik praėjus trims mėnesiams.

Kaskart pavykdavo vis geriau, kol galiausiai testą išlaikiau. Nesitvėriau džiaugsmu, bet iš tiesų tai tebuvo pirmas žingsnis – vėliau reikėjo laikyti daugiau egzaminų ir testų, dalyvauti pokalbiuose dėl darbo.“

REKLAMA

Abi dabar liekna, nešioja 8–10 dydžio drabužius, kadangi siekdama savo svajonės pakeitė septynis dydžius. Ji sako: „Pradėjau nuo programėlės „Couch to 5k“, bet sportuodavau naktį arba anksti ryte, nes bėgiodama nemėgstu būti stebima.

Jau trečią ar ketvirtą savaitę pastebėjau pirmuosius rezultatus. Svoris ėmė kristi, labiau pasitikėjau savimi ir ėmiau artėti prie norimo rezultato. Tuomet pradėjau sportuoti namuose. Kai persikraustėme, užsiregistravau ir į sporto klubą. Tas sporto klubas man labai patiko – nemėgdavau didelių veidrodžių, kuriuose visi kiti atrodydavo labai gražūs. Tai labai priklauso nuo pasitikėjimo savimi.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų