TOP3 Zodiako ženklai – pasmerkti nelaimėliai: vos išlipus iš lovos laukia nesėkmės

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų gatvėje norėtų rasti sėkmės monetą ir būti lydimas jos kiekvieną mielą dieną. Deja, kai kurie Zodiako ženklai šiame gyvenime apdovanoti ne tokia miela dovana, nesėkme, ir jiems kiekviena diena yra sunkesnė nei kitiems. Sužinokite, ar esate tarp jų. 

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. 123rf.com)

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra patys nelaimingiausi iš visų: 

DVYNYS 

Dvyniams gyvenime dažnai reikėtų padaryti pertrauką, mat jie yra gimę, deja, po visiškai nelaimingu debesiu. Net jeigu gyvenime jiems ir nušvinta akimirka, kai jie lengva ranka gali pasiekti laimę, Dvyniai ima ir viską sujaukia. Tačiau visada prisiminkite, kad gyvenimas priklauso tik nuo jūsų, o nesėkmingose akimirkose galite įžvelgti ir vertingų pamokų.

VANDENIS 

Vandeniai nors ir nėra tokie dideli nelaimėliai kaip Dvyniai, vis dėlto jie savo sėkmę sujaukia užsispyrimu. Šio Zodiako ženklo atstovai savo nuomonės laikosi iki pat paskutinės akimirkos, todėl jie savo sėkmės dažnai ir nepamato. Vandeniai yra įsitikinę, kad nors visas pasaulis yra prieš juos, atsiras bent vienas žmogus, kuris jais patikės. Todėl jie niekada nepraranda vilties. 

REKLAMA

SKORPIONAS 

Jeigu Skorpionai dalyvauja loterijoje, kažkokiu būdu jie sugeba dar ir paprasti dalį pinigų. Jeigu Skorpionai išeina į lauką, juos visuomet ištinka kokie nors netikėtumai. Na, o jeigu jie nusprendžia pasielgti teisingai, viskas ima ir susiklosto taip, kad jie lieka patys neteisingiausi. Tačiau Skorpionai niekada nepraranda vilties ir, agresyviai užsibrėžę savo tikslus, jų siekia. 


Rašyti komentarą...
D
Dvynys, kuriam neįtikėtinai visuomet sek
2019-09-01 12:50:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia liga serga šio straipsnio ir kitų panašių autorius? Ramybės jam ir kažkada išlipti iš savo nevisavertiškumo liūno.
Atsakyti
0

r
rasa
2019-09-01 10:23:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip vandenis gali būti nelaimingas,jei visada pozityvus,optimistas,besidžiaugiantis tuo ,ką turi
Atsakyti
0

j
jolka
2019-09-01 10:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
na,nesąmonė-vandeniai-patys laimingiausi nuo pat gimimo,niekada savęs nelaikiau nelaiminga-darbas valio-kaip į šventę,vyras-bravo,vaikaio -sėkmingi,ir man lieka tik džiaugtis gyvenimu
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų