Ilgametė „TV pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva problemų ištiktiems žmonėms ištiesia pagalbos ranką ne tik laidų metu. Moteris jau ilgą laiką drauge su savo mama yra įsteigusi paramos ir labdaros fondą ir taip stengiasi padėti vargingiau gyvenančioms Lietuvos šeimoms.

TV pagalbos gelbėtoją R. Filejevą šokiravo populiarios įmonės elgesys  (tv3.lt fotomontažas)

TV pagalbos gelbėtoją R. Filejevą šokiravo populiarios įmonės elgesys (tv3.lt fotomontažas)

Ilgą laiką paramos ir labdaros fondo „Gėrio trupinėlis“ veiklą prižiūrinti Rūta Filejeva niekada neketino slėpti, kad ji Lietuvos žmonėms padeda ir už ekrano ribų. Siekdama parūpinti taip reikiamus daiktus vargstančioms šeimoms, moteris dažnai kreipiasi į įvairias įmones ir kviečia prisidėti, atliekant gerus darbus.

Ir nors dažniausiai bendradarbiavimas su tokiomis įmonėmis baigiasi nuoširdžiomis padėkomis ir gražiais žodžiais, vis dėlto šį kartą „TV pagalbos“ gelbėtoja neapsikentė ir ryžosi viešai papasakoti skaudžią, nusivylimu pasibaigusią istoriją.

Viskas prasidėjo nuo to, kai R. Filejeva nutarė kreiptis į vieną populiarią internetinį prekybos centrą „Varle.lt“. Moteris į įmonę kreipėsi su prašymu, ar ši negalėtų vargstančiai devynių vaikų motinai padovanoti veikiantį šaldytuvą.

REKLAMA

Kaip pasakoja pati gelbėtoja, įmonė sutiko pagelbėti šeimai ir padovanoti nors ir ne naują, bet puikiai veikiantį šaldytuvą. „Šaldytuvas buvo skirtas socialinių darbuotojų rekomenduotai devynių vaikų mamai. Mes nesitikėjom naujo šaldytuvo, buvo svarbiausia, kad jis būtų tvarkingas ir veikiantis“, – patikina R. Filejeva.

Mama neslepia graudulio

Susisiekus su minėta devynių vaikų mama, moteris patikino, kad ji dovanotą šaldytuvą gavo prieš keletą dienų, tačiau jį išpakavus, laukė didelis nusivylimas.

„Namuose anksčiau turėjome šaldiklį, bet jis sugedo ir mums pasiūlė padėti, gauti naują šaldytuvą. Praeitą penktadienį gavau žinutę, kad man yra siunčiama siunta, kurios svoris 58 kg. Užvakar man atvežė šaldytuvą, jis buvo 28 kilogramais lengvesnis nei buvo nurodyta, visas apklijuotas tamsia, lipnia juosta“, – pasakoja devynių vaikų mama.

Nors pašnekovė ir gyvena sunkesnėmis sąlygomis, ji neslepia, kad gautas šaldytuvas jai sukėlė apmaudą:

„Yra labai graudu, bet ką padarysi. Įjungę jo net nebuvome, nebuvo net kilusi tokia mintis, nes, matote, jums reiktų jį pamatyti. Jis visas yra susuktas metalais, viduje lentynos suklijuotos lipnia juosta, o durų gumos – sutrūkinėjusios. Net jeigu jis ir veiktų, šaltis jame tiesiog neužsilaikytų, nes viskas praeitų pro gumas“, – sako ji.

Įmonė tvirtina, kad šaldytuvas yra geras

Pasiteiravus įmonės „Varlė.lt“ savininko Mariaus Butausko, kokia yra jo pozicija šioje istorijoje, vyras tv3.lt portalui teigė, kad jis vis dar jaučia didžiulę traumą.

„Aš gavau laišką iš šio paramos fondo su prašymu juos paremti, tokių laiškų gaunu daug, tik kaip tik tuo metu turėjome naudotą šaldytuvą ir nusprendžiau padėti. Parašiau, kad turime naudotą šaldytuvą, ar jiems tiks, patikino, kad tiks. Suorganizavome ir nuvežėme šaldytuvą“, – sako jis.

REKLAMA

Pasak M. Butausko, jis vis dar nesupranta, ką jis padarė blogai ir kodėl kilo toks pasipiktinimas. Mat šaldytuvas nors ir yra naudotas, jis veikia puikiai.

„Jie jaučiasi taip lyg mes juos įžeidėme, bet aš nieko nepadariau kitaip nei sakiau. Sakiau, kad šaldytuvas yra naudotas, bet veikiantis šimtu procentu.

Reikia suprasti, kad naudoti šaldytuvai nėra nauji, o jiems ten guma įplyšusi, nežinau, gal bevežant jį, guma ir įplyšo daugiau, bet šaldytuvą mes testavome, jis tikrai yra geras“, – patikina įmonės savininkas ir priduria, kad galbūt reikėjo įvardinti, koks šaldytuvas yra reikalingas:

„Jeigu jie turi aukštesnius lūkesčius, tai galima visada patikslinti ir kalbėtis, bendrauti, sakyti, kad reikia kažkokio didesnio. Naudotų daiktų būna visokių – veikiantys, neveikiantys, detalėms jau tik skirti.

Mano galva, yra svarbu, kad tas šaldytuvas būtų gerai veikiantis. Gal jis neatrodo kaip naujas, bet tikrai veikia“.

„TV pagalbos“ gelbėtoją R. Filejevą šokiravo populiarios Lietuvos įmonės elgesys (nuotr. asm. archyvo)

„TV pagalbos“ gelbėtoją R. Filejevą šokiravo populiarios Lietuvos įmonės elgesys (nuotr. asm. archyvo)

Bendravime matė daug melo

Pati R. Filejeva turi kiek kitokią nuomonę. Pasak jos, moteris dažnai bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis, būna įvairių atvejų, bet toks jos kelyje – pirmasis.

„Direktoriaus bendravime buvo daug melo. Neva nežinojo, kam veža, kad sulūžo transportuojant ir panašiai. Mes atsakingi už žmogų, kurį remiame ir pirmiausia, ko visada prašome, tai pagarbos mažiau turinčiam. Šis atvejis yra skaudus tiek mums kaip fondui, tiek šeimai“, – patikina R. Filejeva.

REKLAMA

Gelbėtoja priduria, kad fondui nereikia naujų daiktų, bet svarbiausia, kad jie būtų tvarkingi ir palengvintų šeimų buitį. „Imame viską ir tai yra išskirtinis atvejis, kuris labai nuvylė“, – sako moteris.

Pasak R. Filejevos, tokie atvejai žemina fondą, o moteris jaučia didžiulę gėdą prieš šeimą. Moteris portalui pateikė ir šaldytuvo nuotraukas ir patikino, kad dėl jo stovio gali spręsti ir patys skaitytojai.

„Taip negerbti skurstančio žmogaus yra žiauru. Šaldytuvas jokiu būdu nėra tinkamas naudojimui, vien dėl tokių durų jis negali būti naudojamas – sandarumo atžvilgiu. Jie nekontaktavo su šeima ir net neketino pasiimti šaldytuvo, tik žadėjo dvi dienas.

O moteris namuose tvarkosi, bando darytis mažą remontą, juk toks daiktas tik užima vietą“, – sako R. Filejeva.

Šaldytuvą žada pasiimti

Paklausus „Varle.lt“ savininko, ar iš tiesų jie neketina pasiimti šaldytuvo, vyras patikino, kad šis šaldytuvas yra jau pažadėtas vienam reabilitacijos centrui ir dar šiandien bus išvežtas iš devynių vaikų mamos namų.

„Mūsų įmonė turi kasdieninius procesus, labdaros klausimu, negali visko suplanuoti į priekį, turiu atšaukti žmonių darbus, kad jie nuvažiuotų ir paimtų jį. Jau susitariau su vairuotoju, kad šiandien nuvažiuosime ir jį paimsime“, – patikina M. Butauskas.

Tuo metu R. Filejeva sako, kad šeima vis dar yra likusi be šaldytuvo ir jeigu atsiras gerų žmonių, kurie padovanos tvarkingą šaldytuvą, paramos fondas jį mielai priims. 

„Mes nei vienas nežinome, kada gali tekti patiems ištiesti prašančiojo ranką, todėl nežvelkime iš aukšto į tuos, kurie laukia pagalbos“, – istoriją užbaigia moteris.

Prisidėti prie paramos galite ir šiuo būdu:

Paramos ir labdaros fondas "Gėrio trupinėlis" ; Įmonės kodas : 304176073; Swedbank ; Banko kodas 73000; SWIFT kodas HABALT22; Banko sąskaita LT837300010145919639; Seb banko sąskaita LT577044060008196348; paypal.me/GerioTrupinelis.

 

Jolanta
2019-08-29 21:26:10
Ne išmaldos prašo,o paramos. Ar negėda tokį baisų dovanot? O gelbėtoja,manau,ir pati padeda kuo gali.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Lolita 2019-09-01 11:50:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įdomu ar p. Rūta paramos prašo įvertinusi realų šeimos poreikį, atsižvelgusi į valstybės socialinę paramą ir vitos savivaldybės teikiamą pagalbą, ar KAIP ATLYGĮ UŽ DALYVAVIMĄ LAIDOJE "TV PAGALBA"?   ATSAKYTI
Salta 2019-08-31 22:30:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Atsikrate seno lauzo!   ATSAKYTI
Bobikas 2019-08-31 17:17:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Užpernai atidaviau dujinę _elektrinę viryklę, kaip nauja buvo, tai važiavo kelis kart žiūrėt daugiavaikė boba iš Vilkaviškio raj. Sakiau nėr ko žiūrinėt, nes mažai naudota ir veikianti. Sau prisiekiau, verčiau išmesiu nei kad daugiavaikei atiduosiu. Tegu kitą darbą dirba, o ne tik pisasi ir leidzia vaikus   ATSAKYTI
Juze 2019-08-31 11:36:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Isitikinau kad labdara nereikalinga ir jos duot neverta .Padovanojau nauja viena karta vilkta kostiuma MAnau tegul zmogus nors karta gyvenime pasipuosia ,ir ka manot po kiek laiko nuveziau vaikams rubeliu Tai paklause ar inportiniai Jei ne nereikalingi Nuo tada nieko nedovanuoju.Geriau i peciu Kam duot tokiems zmones kurie nevettina ir tingi   ATSAKYTI
Ner zodziu 2019-08-31 13:09:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pritariu. Nedaryk zmonems gero ir tada pats maziau problemu turesi. O siuo atveju gerokai maziau problemu- surask, issiusk, klausykis inkstimu, skaityk apie save koks tu baisus zmogus, aiskinkis, vaziuok pasiimti.   
Injekcija 2019-08-31 10:16:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Antonovienės variantas   ATSAKYTI
As 2019-08-31 07:53:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Sveiki visi. Net drebėti pradėjau po šio straipsnio... Šis šaldytuvas, kurį išvežė šiai šeimai, BUVO MANO... Jis nebuvo sutrūkusiomis gumomis... Ir lankstai ant metalinių varžtų buvo... Taip, lentynėlė viena durelėse buvo nulūžusi, čia taip buvo.. Bet tiesiog jos nenaudojom, naudojom kitas lentynėles... Man tas šaldytuvas buvo geras, aš jo net ir atiduoti nenorėjau, nes jam viskas buvo gerai, veikė puikiausiai.. Net galvojau gal tetai į sodą pasiūlyti ar pas mamą į kaimą nuvežti, bet vyras sako, geriau padėkim, šeimai, va, girdėjau, labai reikia, neturi šaldytuvo... Tai va, koks mūsų šaldytuviuko likimas... Būčiau žinojus, nė už ką nebūčiau tiems nedėkingiems paršams atidavus... Beje, dėl tų suplyšusių gumų-aš įtariu, kad jie gal patys supjaustė specialiai tas gumas, kad turėtų pagrindą reikalauti naujo... Netikiu, kad gabenant suplyšo tos gumos... Žinokit, gaila. Kažkaip net širdį suspaudė.. Buvo mūsų šaldytuviukas, visa šeima kasdien naudojom, buvo geras ir mielas daiktas.. Ta Rūta kažkokia akidraska, niekada tai jos všį nepadėsiu. Žmogus be jokio dėkingumo, be supratimo ir pagarbos. KIAULĖS.    ATSAKYTI
Edward 2019-08-31 08:16:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Reklama cia nereikalinga tavo, paziurek i nuotrauka, toks saldytuvas i metalo lauza tinkamas...  
Nustebusi 2019-08-31 08:26:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Čia vadinas geras šaldytuvas?nesistebiu ,kad atsikratėt, o dabar bandot įtikinti koks nuostabus daigtas...tiek kas nori pagelbėti, arba pačios šeimos lai paieško internete, žmonės parduoda, arba dovanoja visai neblogus daigtus.  
Nijolė 2019-08-31 08:54:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Šaldytuvas tragiškas kaip ir Jūsų supratimas apie gerus veikiančius daiktus. Murziai esate. Vien į jį pažiūrėjus vemt norisi, nekalbant, kad ten maistą tektų dėti. Gal Jūsų širdis ir norai kilnūs, bet visiškai neskiriate kur yra geras daiktas kuris tinkamas naudojimui, bei kur yra utilizavimui skirtas daiktas. Tai lengviausias būdas atsikratyti mėšlo, nes atvažiuoja ir pasiima. O įmonė turėtų atidžiau atrinkti daiktus. Taip, kad KIAULĖS esate Jūs!  
Ra 2019-08-31 10:51:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Cia jus KIAULES,
Tas saldytuvas be komentaru...  
S 2019-08-31 14:51:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Prieš atiduodant juk perspėjom, kad naudotas ir ne vienus metus. Sakė, kad svarbu, kad veiktų. Nes aš turėjau kur dėti tą šaldytuvą.. Ir jei mane čia dar drįsta tos F fanai kiaule vadinti dėl to, kad skubėdama atiduoti atvykusiam vežėjui šaldytuvo grotelių nuvalyti nespėjau... na, tai jau virš visko. Ponia F, girdėjau, ruošiatės į politiką sukti? Žurnalistų draugų ir aš turiu. O čia geras pavyzdys, kaip su šita "madam" ir jos "gerumo" fondu niekam geriau neturėti jokių reikalų. Vargšai Varle. Lt - jie iš viso ne prie ko, tik nuvežė savo transportu... Oi oi.. Bet aš tikiu karma. Visiems, kurie nieko iš tikrųjų nežinodami, čia varo.  
2019-08-31 06:45:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Lai Senukai kesko padovanoja, jų apyvartą didesnė.    ATSAKYTI
Rolis 2019-08-31 06:33:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gaidys auksaskiauterys

   ATSAKYTI
Asas 2019-08-31 05:12:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nelabai suprantu ko čia draskosi. Juk sakė, kad šaldytuvas ne naujas. Trūksta apdailos ant lanksto, matosi metalinė dalis, guma paplyšus, pabraižytas. Nors ir gaila tų kurie sunkiai verčiasi, bet reikia daugiau dirbt ir mažiau "triuštis". Sėdi plika subine ir 9 vaikai, tai kur jos protas. Jei nesugebi išauklėt ir išlaikyt tai kokio velnio pastoji. Labiausiai gaila vaikų, kurie tikriausiai gyvenime nieko nematys ir užaugs lygiai tokiais pačiais dykaduoniais kurie sugebės tik vaikus gimdyt ir išmaldos prašyt. Dirbantys žmonės augina po viena ar du vaikus, stengiasi kokybišką gyvenimą vaikams sukurti, išleist į mokslus, studijas, kad kažko pasiektų gyvenime. O čia konvejeriu varo ir nieko tiems vaikams nesugebės duoti. Su vaikais turi būti kaip su paskola, jei finansai neneša tai tau vaikų ir nereikia.    ATSAKYTI
Ragana 2019-08-31 10:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Puikiai pasakyta!!
Apsisaugojimo priemonių, o ne šaldytuvo jiems reikia..   
,,,, 2019-08-31 12:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jiems gymyčių trųksta gyvenime o ne šaldytuve  
palikuone 2019-09-06 19:24:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pritariu paskutiniam sakiniui. ne gyvuliai esat. valdykites,vartokit apsisaugojimo priemones.  
Tos 2019-08-31 02:00:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tv pagalbos ir panasios laidos rūpinasi tik asocialiais asmenimis. Nesu tokių laidų gerbėja ar žiūrovė, bet kiek teko matyti... palaido elgesio moteriške s ir smurtaujantis girtuokliai - tokie jų ,, herojai". Žmonės tuo ir skiriasi nuo gyvūnų, kad sugeba mąstyti, o ne vien vadovautis instinktais. Nepalaikau neatsakingų žmonių, kurie leidžia vaikus į pasaulį nesugebėdami jais pasirūpinti. Kodėl dirbantys žmonės turi islaikyti ,, visuomenės šiukšles"? Galvokit prieš darydami vaikus! Rupinkites savimi ir savo vaikais patys!!!   ATSAKYTI
Oplia 2019-08-31 00:24:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kur tu vaikų tėvas ar tėvai?   ATSAKYTI
Eduardas 2019-08-31 07:47:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vyneli pigiausia mauke prie kaimo parduotuveles. Keista kad ponia geradarė nesikreipia į vyno daryklas , kad sušelptų pigiu vynu. Nes tie varguoliai nuolankūs kai juos filmuoja ir tokia naivi mergelė juos užjaučia. Tik išvažiuoja mergelė ir vėl asocialų gyvenimas verda.  
Eduardas 2019-08-31 07:48:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Geria "šilelį"  
Klaidas 2019-08-30 23:51:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Iš "Varle.lt" nieko kito ir tiketis negalima. Ten tokius ne tik dovanoja bet ir pardavinėja.... Jeigu zmonės dykai neima, tai pirkti tuo labiau neverta....   ATSAKYTI
As 2019-08-31 07:56:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Galvą issiplauk, nes nesąmones totalus rašai... Varle tik nuvežė šitą šaldytuvą seną, čia ne jų iš viso...   
diana 2019-08-30 23:24:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ar tas Gerio trupinėlis nedaro sau reklamos. Žinau Kad tv3 gelbėtoja pati nesventuolė ima tik tvarkingus daiktus daug ko nepasiekia, kaip dirba tv3 ja uzstoja kolegos. Kaip zinau siunte is anglijos daiktus puse sake kad negavo kur kiti dingo tvr3 sau reklama daro.   ATSAKYTI
Ieva 2019-08-30 23:23:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Mano šaldytuvui apie 10m, bet jis neatrodo taip tragiškai ir nėra nudriožtas, tai labai keista žmonių mastysena, kad moteris turi dėkoti už tokį laužą. Yra pilna žmonių, kurie šaldytuvus ir šiaip baldus perka kas 5m ar net dažniau, todėl "naudotas" nereiškia paimtas iš apleisto namo šalimais. Labai idomu jei šitų didžiųjų komentatorių gyvenimai pasisuktu taip, kad neturėtų ir negalėtų įpirkti lovos ir vietoje to, kad gautu bent pripučiamą čiužinį, gautų numyžtą lovą su duobe viduryje. Idomu, ar labai dėkingi ir patenkinti būtų. Žinoma, jei būtų alkoholikų šeima, tai net toks šaldytuvas būtų per gerai, bet nemanau, kad čia tokia situacija. Ka galiu pasakyti apie Varle.lt, tai pati iš jų pirkau daigtą, kuris buvo "parsisiųstas antgal, bet nenaudotas ir puikiai veikiantis", likau baisiai nusivylusi, nes jis visiskas tripena ir neveikia kaip turėtų. Perkant pasakė, kad kažkodėl negali man dabar išrasyti garantijos ir panašiai, bet viska atsius i el paštą. Aišku nieko negavau ir likau su šiukšle.    ATSAKYTI
Ievai 2019-08-31 07:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Žmogau prieš ką nors šmeiždama pasiskaityk įstatymus apie savo "daigtą"(rašyt išmok), ir pažiūrėk, gal tavo "daigtas" patenka į negąžintinų ir neremontojamų "daigtų" sąrašą. Jeigu negavai paštu paprašai dar kartą, bet ne loji ant viso svieto. Pasireikštum kur nors eteryje, paduotų tave į teismą už šmeižtą, mažai nepasirodytų.  
Zydrune 2019-08-30 23:13:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Graudu skaityt komentarus   ATSAKYTI
jurgis 2019-08-30 22:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Papasakosiu tokį atveji ir nuo to laiko nieko, ir niekad neduodu jokios pašalpos niekam ,aš turėjau mažą versliuką ir laikraštyje perskaičiau kad moteris liko su devyniais vaikais nuo 4 iki 15 metų amžiaus vaikais kaimo vietovėje ,tai aš pripirkau mergaitėms įvairių naujų ir nuo savo vaikų išaugtų tvarkingų rūbelių nuvežu tai šeimai ,stovi namas nesenai statytas ,viduje švaru ,bet dienos laike įjungtas televizorius ir visi kažką žiūri ,nors lauke braškės apžėlusios piktžolėmis bulvės neravėtos ir lake tvarkos nerasta ,tai pirmas įspūdis nekoks apžiūrėjas namą iš lauko pusės pamačiau ,kad langai nedažyti ,tai sekanti kartą nuvežiau į vairių dažų ir įrankių ir vėl dienos metu įjungtas tv pamokiau kaip dažyti kaip stiklus apsiklijuoti nes tos dvi mergaitės jau buvo14 ir15 metų ,berniukas 13 metų ,ir kai nuvažiavau dar kartą niekas nebuvo darytą ir ,net nebandyta daryt tai supratau kad žmonės yra tinginiai, ir nieko patys daryti, ir stengtis ką nors daryti ,o gyventi iš visokių pašalpų, ir paramos ,šiais laikais darbo yra tiek daug, ir nesunkaus    ATSAKYTI
Rasa 2019-08-30 23:06:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Sutinku su jumis 100proc  
Ups 2019-08-31 08:50:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nzn kd, bet kiek pastebiu zmones meksta prikisti savo nuamone ir kaip reikia gyventi. Ypac jei jie padeda neturtingesnem seimom. Gal delto, kad tas kuris padeda, galvoja, kad turi teise mokit.
Bet bukim realistai nu jei tau bado akis tas kiemas netvarkytas, ar langai nedazyti , tai skirk laiko ir pats dazyk ir ravek. Gi matomai jiems netrukdo tai, o kitiems turetu maziausiai rupet. Idomu ar bent buvot paklauses ar jie nori tu drabuziu , ar nudazytu langu,. Gal jiems ir taip gerai yra   
Dėkingoji 2019-08-30 22:13:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Nu žinai, jeigu man būtų striuka ir prašyčiau pagalbos, tikrai nesiskūsčiau, kai tau padeda. Kaip sakoma dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Patarčiau atiduoti šaldytuvą, tam kam tikrai reikia :(   ATSAKYTI
Loreta 2019-08-30 22:10:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
R.Filejevai gėda prieš šeimą dėl šaldytuvo. O negėda prieš visą Lietuvą dėl laidos "TV pagalba", kurioje dirba? Perskaičiusi šį straipsnį specialiai pažiūrėjau laidą. Gelbėtojas organuozuoja moters ir vyro aiškininąsi apie smurtą, neištikimybę mažamečio vaiko akivaizdoje... Čia normalu? Kam nors tas vaikas rūpėjo?   ATSAKYTI
Jolanta 2019-08-30 22:07:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Gėda...   ATSAKYTI
Vitadeimante 2019-08-30 21:24:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Baisu kokie žmonės pikti ir jokios pagarbos kitiems   ATSAKYTI

Top Video

100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
Užfiksuotas šokiruojantis tėvų poelgis su kūdikiu: istorija kelia pyktį
DABAR RODOMA
Berniukas įsiuto dėl mamos poelgio – jo moralas nepaliks abejingų
DABAR RODOMA
Pikantiškas moters elgesys ant automobilio: netrukus buvo sulaikyta
DABAR RODOMA
Užfiksavo šlykšų pabėgioti išėjusios moters poelgį: paviešino, kad sugėdintų
DABAR RODOMA
Po paviešinto įrašo iš darbo mergina buvo atleista – klientai pašėlo
DABAR RODOMA
Laidotuves pertraukė netikėtumas: vyrui teko šokti į iškastą duobę
DABAR RODOMA
Išgyveno nemaloniausią incidentą lėktuve: keleivei prireikė palydovų pagalbos
DABAR RODOMA
Paviešintas įrašas, kaip siuntų darbuotojais apsimetę vyrai surišo šeimą ir ją apvogė
DABAR RODOMA
Moteris patyrė gyvenimo sukrėtimą: su taksi nevažiuos dar ilgai
REKLAMA
Paulius Morkūnas (tv3.lt fotomontažas)
Gyvūnų augintojams pats skaudžiausias momentas ateina tuomet, kai tenka savo mylėtą šunį ar katę užmigdyti. Nors šis momentas drasko širdį, tačiau veterinarai skatina žmones ...
Ugniagesys gaisrą Alytuje palygino su Černobyliu: vaizdai gniaužia kvapą (nuotr. asm. archyvo)
Alytų liepsnose paskandinęs gaisras įbaugino ne tik alytiškius, bet ir aplinkinių rajonų gyventojus. Į gaisravietę skubėję ugniagesiai neslepia – gesinti gaisrus yra iš tiesų ...
Ligoninė (nuotr. stop kadras)
Ikiteisminis tyrimas dėl uostamiestyje gimusio neblaivaus kūdikio baigtas, byla perduota Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams. Kaltinimai sunkiu naujagimio ...
Įkvepianti vilnietės motinystė: gimus neįgaliam sūnui, įsivaikino dar ir mergaitę (nuotr. asm. archyvo)
Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši interjero dizainerė Šarūnė Šaltenė. Net sulaukusi pirmagimio su Dauno sindromu, ji su vyru neatsisakė planų įsivaikinti ...
Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)
Gedinti Nella Cordukes (24) ruošėsi vestuvėms, kai sužinojo, kad mirė jos mama Becky, rašoma mirror.co.uk. Nuotaka vestuvių rytą sužinojo, kad jos mama mirė – nors ceremonija ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų