Astrologai perspėja: artėja labai sudėtingas metas visiems Zodiako ženklams

Pirmadienis bus sudėtingas. Žvaigždės rodo, kad daugumai Zodiako ženklų reikalai klostysis ne pagal planą. Astrologai pataria apsiginkluoti kantrybe ir atidumu, nes tai gelbės. Šiandien gresia nemalonūs pokalbiai. Tai labai nepalankus laikas visiems ženklams. Ką astrologai pataria jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Nešvaistykite savo jėgų kalboms, įtikinėjimams: tuščiai laiką sugaišite, o apčiuopiamų rezultatų nesulauksite. Netyčia galite prasitarti apie savo paslaptį. Nebūkite patiklūs ir neklausykite visų nuomonių bei patarimų.

Tauras

Reikalai strigs. Gresia nelabai malonūs pokalbiai, tad nesistenkite nieko spausti jėga. Gali kilti netikėtų rūpesčių dėl vaikų. Šis laikas nepalankus aiškintis santykius šeimoje.

Dvyniai

Mažiau tikėkitės, kad viskas gerai baigsis. Vargu ar taps sėkmingi mėginimai paaiškinti savo norus, ketinimus, jausmus: palaikymas mažai tikėtinas. Nepervertinkite savo jėgų darbe ir niekur neskubėkite.

Vėžys

Pasistenkite nesuirzti dėl netikėtų nesklandumų darbe, nesusipykti su mylimu žmogumi dėl menkniekio: būsite pernelyg jautrūs visokiems artimų žmonių „nusižengimams".

Liūtas

Būkite atidūs: galite susikompromituoti. Nepriimkite svarbių sprendimų, vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi. Galite būti pernelyg priekabūs bendraudami su antrąja puse.

Mergelė

Sudėtinga diena: iš jūsų gali būti nemažai pareikalauta. Vis dėlto likite kilnūs ir dosnūs, ieškokite sąjungininkų, galinčių pagelbėti. Kita vertus, turite būti pasiruošę ir neigiamam atsakymui.

REKLAMA

Svarstyklės

Esate įžvalgūs, apsukrūs (tik nereikia kitiems to demonstruoti), tiesa, aplinkybės klostosi painiau, nei esate pasiruošę. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar vyksite į kelionę, būkite ypač atsargūs.

Skorpionas

Partneriai, draugai gali nuvilti, vadovas pamiršti duotą pažadą. Būsite pernelyg kategoriški, tad galimi nereikalingi konfliktai su vaikais, nesusipratimai su tais, kuriuose mylite. Žodžiu, tai negeras laikas aiškintis meilės santykius, nes galite išsiskirti.

Šaulys

Negeras laikas, kai neaišku, ko labiau saugotis: svetimų ar savęs. Jūsų nuomonė gali netikėtai pasikeisti ir tai nebus naudinga nei jums, nei tiems, kurie su jumis. Labiau remkitės savo jėgomis.

Ožiaragis

Nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus ir pasistenkite nereaguoti į jokias provokacijas: prieš savo valią galite būti įtraukti į abejotiną reikalą.

Vandenis

Net jei žinote, kaip ir ką reikia priremti, pasvarstykite, ar apskritai tai reikia daryti. Tikėtini nusivylimai, kai kam ir išdavystės. Būkite pasiruošę netikėtumams. Kita vertus, jei imsite viską vertinti blaiviai, atidžiai skaičiuokite, tuomet atsiras galimybė kai ką pakeisti savo naudai.


Rašyti komentarą...
B
Be smegenu
2019-08-26 21:23:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilizmas
Atsakyti
-1

D
Dalia
2019-09-04 08:30:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tokį brieda rašo... Jausmas toks kad visiška tamsa pas rašanti prognizes, sorry... Nebejuokinkite žmonių..
Atsakyti
0

D
Dalia
2019-09-04 08:31:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų