Atskleidė laimingos santuokos paslaptį: pritars ne visi

Apie 40–50 procentų susituokusių porų nusprendžia pasiduoti ir išsiskirti. Galime manyti, kad kažkas panašaus mums neįvyks, tačiau nepakanka vien tikėti šia idėja. Visada geriau, kai dėl santykių stengiatės abu ir niekada nenustojate mylėti vienas kito, rašoma brightside.me.

Laiminga pora (nuotr. 123rf.com)

Tikime laimingomis santuokomis, kurios gali išlikti amžinos ir radome tyrimą, kuris gali padėti išvengti pykčių ir nesusipratimų. Kuo labiau patenkinta žmona yra ilgalaikėje sąjungoje, tuo laimingesnis jaučiasi vyras. Šis triukas apima moters psichologiją. Jos linkusios daryti daugiau ir daugiau savo partnerio labui, jei santuoka bus sėkminga ir tai daro teigiamą poveikį vyro gyvenimui!

Buvo analizuojamos 394 poros, kurios vidutiniškai buvo susituokusios 39 metus. Ir štai, įvyko keletas įdomių dalykų! Apskritai jie pasitenkinimą gyvenimu įvertino gerai: suteikdami 5 iš 6 balų.

Stebina tai, kad vyrų santuokos įvertinimai buvo geresni nei jų žmonų! Laiminga moteris tiesiog daro vyrą dar laimingesnį!

Yra dar vienas įdomus atradimas! Tyrime padaryta išvada, kad žmonos tampa mažiau laimingos, jei sutuoktiniai suserga. Tuo pačiu metu vyro laimės lygis nesikeičia, kai jų žmonos suserga. Paaiškinimas paprastas.

Moteris visada rūpinasi vyru, jei jis jaučiasi blogai. Tai žmonoms gali sukelti didžiulį stresą. Bet jei žmona suserga, ji pasikliauna savo dukra – jei ją turi, taigi vyras nepatirs tokio paties streso.

Profesorius Polas Dolanas savo knygoje „Ilgai ir laimigai: ištrūkimas iš tobulo gyvenimo mito“ (angl. „Happy Ever After: Escaping The Myth of the Perfect Life“) taip pat tvirtina, kad vyrai iš santuokos gauna daugiau naudos nei moterys. Ištekėjusios moterys dažniau patiria stresą santuokoje, o vedę vyrai gyvena ilgiau.

REKLAMA

Tai įrodo, kad poros iš tikrųjų galėtų pagerinti savo santykius, jei ligos ar kitų sunkumų metu būtų atsižvelgiama į vienas kito poreikius. Abu partneriai turi parodyti rūpestį ir meilę, kad galėtų laimingai gyventi kartu.

Tyrimo išvada kai kam gali pasirodyti savaime suprantama, tačiau dabar ji sulaukė oficialaus patvirtinimo. Vyro laimės lygis neturi tokios pačios įtakos santuokos kokybei, tuo tarpu, jeigu žmona jaučiasi nelaiminga, tai gali labai pakenkti jų santykiams.

Taigi, yra paprasta taisyklė: laiminga žmona, laimingas gyvenimas. Jei norite, kad jūsų santuoka būtų sėkminga ir laiminga, žmonos poreikiai turi būti patenkinti. Tai suteikia puikią motyvaciją rūpintis daugeliu dalykų.

Jei esate nelaimingas, praneškite savo partneriui ir išbandykite viską, kad pakeistumėte tai į gerąją pusę.


Rašyti komentarą...
t
tai
2019-09-03 08:48:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad laiminga buna tik kai uosvienei nesakau nieko,kad suni prie sulinio myzina,o po to tiesiai i lova....kad sesuo 4 kartus metuose grizta pailseti-ten kur per brangu viskas po anglijos....laiminga jei nieko nesakau,vezioju,pataikauju,tyliu girdedamas,kad debilai tokioje salyje gyvena...euru smulkiu duodu isskrendant vandeniui-anglai nesmulkina stambiu kupiurup-cia laime zmonai....deja nebera laimes zmonai-nepriimu uosviene su visais sunimis,nebevezioju,remontu nebedarau......bet dabar as laimingesnis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų