Trečiadienio vakarą Lietuvą sukrėtė skaudi tragedija, kai viename iš daugiabučių Vilniuje, iš šeštojo aukšto, iškrito vos metukų vaikas. Jis mirė vietoje. Netrukus paaiškėjo, kad vaikas namuose tądien buvo su vyresnio amžiaus aukle, kuri su atdaru langu vėdino namus.

Vilniuje iš 6 a. iškrito ir žuvo vaikas (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Vilniuje iš 6 a. iškrito ir žuvo vaikas (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Ši tragedija iškėlė daugybę klausimų apie auklių darbo sistemą Lietuvoje – kokią atsakomybę neša dirbančios auklės, kam įsipareigoja eidamos dirbti į šeimas ir kas jų laukia, įvykus nelaimei?

Naujienų portalas tv3.lt pakalbino šios profesijos atstovę, aukle dirbančią Šarūnę J. Nors merginai vos 22-eji, auklės darbą ji puikiai išmano – studijuoja ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, šiuo metu dirba šeimoje ir prižiūri vaikutį.

Ji neslepia – ši tragedija ją stipriai palietė, tačiau ji viliasi, kad, galbūt, būtent šis įvykis pakeis iki šiol šalyje nė neegzistuojančią auklių darbo sistemą.

Į tualetą – kartu su vaiku

Šarūnė sako, kad jos darbas yra itin atsakingas, tačiau ji negaili kritikos ir šalies valdžios atstovams. Ji tvirtina, kad šalyje nėra jokios tikslios auklių įdarbinimo sistemos bei tinkamo požiūrio.

REKLAMA

„Esu aktyvi auklė. Man įdomu su vaiku leisti laiką taip, kad mums abiem būtų smagu. Man patinka eiti į lauką su paspirtuku arba dviračiu. Atsakomybė dėl vaiko saugumo ir sveikatos yra didžiulė. Ji išlieka ne tik lauke, bet ir namuose, esant patalpoje.

Žinoma, namuose, mano manymu, yra saugiau, tačiau net ir ten nė akimirkai negali palikti vaiko vieno. Pavyzdžiui, vediesi vaiką į tualetą kartu, nepaleidi jo vieno, jeigu nesi tikras, kad jam bus saugu. Vaikas turi būti prižiūrimas kiekvieną akimirką. 

Lauke reikia žiūrėti, kad vaikas su kamuoliu nepapultų po automobilio ratais, neišbėgtų. 

Aš nežinau, kaip įvyko pastaroji tragedija daugiabutyje, kai iškrito vaikutis. Sunku ieškoti kaltų ir to nereikėtų daryti – gal toks vaiko likimas“, – svarsto aukle dirbanti Šarūnė.

Vis dėlto ji sako, kad toks galėjo būti vaikelio likimas. O gal vyresnio amžiaus auklė pati blogai pasijuto ar tą akimirką neturėjo jėgų? 

„Manau, močiutės turėtų rūpintis savo anūkais, o ne svetimais vaikais. Žinoma, dažnai tėvų pasirinkimas ieškant auklės remiasi į finansus, ieškoma pigesnio varianto.“

Atsitrenkė į langą 

Ji prisiminė ir ne vieną atvejį, kai vaikui kas nors nutinka net ir būnant šalia.

„Neseniai restorane tėvai šventė gimtadienį. Aš buvau tam, kad prižiūrėčiau vaikus, tačiau vieną akimirką, visų akivaizdoje, vaikelis atsitrenkė į stiklinius langus, kurie buvo iki žemės. Ir aš, ir tėvai buvome šalia.

Laimei, viskas baigėsi tik praskelta lūpyte, tačiau streso buvo visiems. Tokiais atvejais nieko negali padaryti – juk būni šalia, o, štai, kažkas ima ir nutinka. Tokie atvejai labai gąsdina, visą dieną lieki įtampoje“, – neslepia mergina.

REKLAMA

Dirbti aukle – kas tik nori

Ji turi nemažai pastabų šalies valdžiai dėl požiūrio į auklių sistemą. Tiksliau, ji pabrėžia, jog jokios sistemos Lietuvoje net nėra.

„Auklių sistema Lietuvoje yra visiškai nesutvarkyta. Viskas turi keistis iš pagrindų. Pavyzdžiui, dabar aukle Lietuvoje gali dirbti kas nori, net ir močiutės, kurių, pavyzdžiui, prasta sveikata.

Gaila, kad nėra nė vienų privalomų kursų. Mielai eičiau į tokius, tačiau nėra jokių, kurie būtų privalomi.

Dar daugiau, ruošiantis dirbti šeimoje, nereikia pateikti jokių sveikatos būklę įrodančių dokumentų arba pažymų. Auklės pasirinkimas – visiška tėvų atsakomybė, pasikliaujant skelbimais arba draugų rekomendacijomis.

Aš labai tikiu minties jėga. Noriu tikėti, kad jeigu negalvoji, tai taip ir nenutinka“, – pabrėžia Šarūnė.

Vieta šešėliui klestėti

Ji pastebi, kad dauguma auklių dirba nelegaliai, todėl šalyje klesti šešėlis. „Aš dirbu legaliai, tačiau moku didelius mokesčius. Kitos auklės, kurios uždirba, pavyzdžiui, 400 eurų, turi susimokėti didelius mokesčius, tačiau taip dirbti tiesiog neapsimoka. Mokesčiai, vykdomi už individualią veiklą, yra didžiuliai.“

Vis dėlto Šarūnė neslepia jaudulio kalbėdama ir apie nelaimę, kuri nutiko dar vakar Vilniuje. „Ši tragedija turėtų atverti akis.

Reikėtų keisti sistemą. Turėtų būti sudaromos sutartys su šeimomis. Šiandien mes nepasirašome jokių sutarčių, nėra jokių konkrečių įsipareigojimų.

Dabar reikia užjausti ir vaikučio tėvus, ir kaimynus, ir pačią auklę. Tikiu, kad viskas įvyko ne iš blogo. Aš net nežinau, ar galiu komentuoti, bet nemanau, kad tai lėmė auklės amžius. Kartais būna likimas. Gal ir prie mamos galėjo taip nutikti. Gal žmogus nuėjo į tualetą arba virtuvę? Nežinant, negali nieko komentuoti“, – svarstė auklė, kuri neslėpė jaudulio kalbėdama apie vos metukų tragiškai mirusį vaikelį.

REKLAMA

Krito iš šešto aukšto

tv3.lt portalas primena, kad vakar ant kojų buvo sukeltos policijos ir gelbėtojų pajėgos, kai mažametis vaikas nukrito ant terasos pirmame aukšte, į kurią nebuvo galima iškart patekti.

Baisi nelaimė įvyko vidury Vilniaus esančiame daugiabučių rajone. Pavakarę apie pusę penkių policijai paskambino moteris, ji pranešė, kad jos prižiūrimas vaikas nukrito iš šešto aukšto ant terasos pirmame aukšte.

Į įvykio vietą pirmieji atskubėjo policijos pareigūnai, atsiųsti ir gelbėtojai su kopėčiomis.

Bute, ant kurio terasos nukrito vos vienerių vaikas, nieko nebuvo. Tačiau prie nukritusio mažylio be gyvybės ženklų policininkai pateko ugniagesiams net nespėjus pakelti kopėčių. Pareigūnai į terasą perlipo iš gretimo buto.

Matė tik auklė

Ant terasos patekę medikai konstatavo, kad vaikas nebegyvas. Panašu, kad pačios nelaimės niekas, išskyrus pačią auklę, ir nematė.

Kalbinti žmonės sako apie nelaimę supratę tik tada, kai suvažiavo tarnybos.

Kai įvyko tragedija, tėvų nebuvo. Į įvykio vietą atvažiavo gausybė policijos pareigūnų, tyrėjų. Nuodugniai apžiūrima nelaimės vieta, apklausiami liudininkai. Medikų pagalbos prireikė šoko ištiktai vaiko auklei.

Aplinkybės kol kas nėra aiškios. Prie pat grindų esantį langą, greičiausiai atidarė auklė, norėdama pravėdinti įkaitusį kambarį. Su vaiku buvusi moteris nusisuko vos akimirkai, o vaikas priropojo prie atviro lango ir iškrito.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, auklei greičiausiai bus iškelta baudžiamoji byla.

Vilija
2019-08-08 20:25:10
Juokinga, aukles amzius uzkliuvo, 59metai, tik pamanykit! Paziurek mergyt kas seime sedi ir vaikus mokykloj moko! O tai auklytei dar 6metus iki pensijos arti.Kokia patirtis pas 22metu aukle?Nebent seininnikiu vyrus vyliot.Pirma savo pagimdyti ir uzauginti,o po to svetinus auginti.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Ina 2019-08-16 17:24:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As tai nesuprantu kaip buvo pastatytas toks namas, kurio langai iki grindu sestame aukste ir be jokiu apsauginiu atitvaru ar tureklu. Cia ir suauges gali iskristi. O gal tureklai buvo numatyti, bet neigyvendinti. Nu negali buti 6ame aukste vitrininiai langai su iki zemes atsidarancia dalimi. Jeigu toks buvo statytojo projektas, tai manau reiktu paklibinti ir juos, kad stato tokius neapgalvotus ir gyvybei pavojingus bustus.    ATSAKYTI
Linda 2019-08-18 09:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek girdejau toks atitvaras buvo, bet jame vis tiek buvo tarpas,pro kurì kudikis pratilpo..  
Rita 2019-08-11 13:28:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš babulia,bet anukų ne žiuriu,didele atsakomybe,tegul vaikai ne piksta, norejo vaikų,patys augina!!   ATSAKYTI
nesvarbu 2019-08-11 08:51:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
jeigu esi uzaugines 5 vaikus ir kokiu kursu dar reikia.dar ta kursu vadove kazkaip aukleja savo vaikus   ATSAKYTI
Juana 2019-08-10 21:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Baisi nelaime visiems !mamai seimai artimiemsmazyles.bet aukles puses artimiems -tolygiai .gaila visu. Dieve .buk gailestingas padek isgyventi sy skausma visiems .   ATSAKYTI
Lina 2019-08-10 12:52:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Pavyzdys,kaip nereikia mažiukus vaikučius palikti su bet kuo!!! Mamai ir tėčiui reikia žiūrėti tokius vaikus,jei jau nusprendei turėti vaikų,turi pagalvoti,kas jį augins.   ATSAKYTI
Sinta 2019-08-10 10:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ne amzius svarbu, bet a t s a k o m y b e!!! Zmogaus supratimas apie dirbama darba! Mano mama uzaugino 10 vaiku, ne vienam neatsitiko nieko. Ir man sukurus seima, dave pamokymu apie vaiku sauguma: sakydavo, kad vaikas judrus, kaip gyvsidabris ir nuo jo negali ne minutei nuleisti akiu. Aukles darbas didziule atsakomybe!!!   ATSAKYTI
Greta 2019-08-10 09:38:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-22
Turiu 3 vaikus. Visu berniukai . Labai gaila kad taip atsitiko. D.b aisku kaltins visi aukle. Klausimas o kur buvo mama? Darbe? O argi Lietuvoi neleidziami motenistes atostogos 2met. Ar 1met geriau daugiau moka?. Kodel metuku vaikui reikalinga aulke ?   ATSAKYTI
Kur jusu atjauta teisuoliai komentuotoja 2019-08-10 12:41:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Greta, nera didesnes nelaimes psichologine prasme, kaip motinai netekti vaiko. Tai nenumaldomas skaumas kuris lydes ja visa gyvenima. Kaip, jums is vis, triju vaiku mamai, apsivercia liezuvis kaltinti kita, vaiko netekusia, motina? Kodel jus tokia pikta, be visiskos atjautos nerealia netekti isgyvenusiam zmogui?  
Pilietis 2019-08-10 09:35:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pats gyvenu nuosavame name. Projektuojant namą buvo norėta antrame aukšte dėti langus iki žemės. Arkitektas sakė, kad būtina dėti apsauginę tvorelę. Tai vis nesuprantu, kaip 6 aukšte gali nebūti tokių apsaugų?   ATSAKYTI
Vika 2019-08-10 00:12:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pati turiu dukryte 1.2 m amžiaus.. Visur viskas įdomu jai.. Čia žiūrėk ir kava liečia.. Čia ir brolio guašą valgo... Atrodo ir prižiūriu... Bet. Randa laiko   ATSAKYTI
genute 2019-08-09 22:44:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
mano pazistama priziuri mazameti,ir yra virs 60 metudirba senokai,turi patirti,atsakinga,jei as jai netycia paskambinu,kai ji dirba,tai visada atsako ,negaliu kalbeti ,is tikruju,del sveikatos,tai ir jaunesniem visko atsitinka,bet as vyresnio amziaus,jau maziausia anukeli bijociau priziureti,jis kaip vijurkas,nei sekundei isleist is akiu negalima   ATSAKYTI
Bobulyte 2019-08-09 21:47:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Skaitau....tragedija didele...bet skaitau ir netikiu ...6.aukstas ir langas tokas kur atidarai ir gali nert zemyn..nu tipo -savizudziu namas ir butai savizudziam ??netiki mano sveikas protas..ar cia ne zurnalitu antis bus ? Kazkokia gryna nesamone,kliedesys..o dabar del vaiko iskritimo..Metu vaikas jau vaiksto isikibes .Ne tik sliauzioja Rasau del to ,kad mano name is 4a.buvo iskrides vaikas metu a.As po darbo miegojau,tik bumt ir verksmas.Gyvas isliko.Kaip iskrito ? Priziurejo jo girtuokle bobute.Langas buvo praviras ,jis tipo uzlipo pats ir iskrito Na tikrai judrus vaikiukas.Dar tikimybe ,kad ji laike vaika ant ranku jis isprudo.Vaikai labai labai megsta muistytis ir buna stiprus.   ATSAKYTI
Sausė 2019-08-09 19:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Šiai jaunai auklei pritariu dėl visų išsakytų dalykų, nepritariu tik dėl vieno- likimo. Žmonės pradeda kaltinti likim... Koks dar likimas, reikia suaugusiam asmeniui atsakingumo daugiau turėti ir likimo nereikės kaltinti.   ATSAKYTI
Visom motinom kurios neaugina savo vaiku 2019-08-09 20:06:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-30
Reikia motinom sedet su savo vaikais namie ir augint paciom o ne palikt metuku vaika su aukle! Pati motina kalta jei darbas svarbiau nei matyt kaip tavo vsikas auga! Dabar labai madoj pagimdo ir numeta auklei vos keliu menesiu nei maitina nei mato kai vaikas auga!! Supermotinos bl  
Stef 2019-08-09 19:21:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Net suauges žmogus gali paslysti, uzkliuti ar galva susisukti ir iškristi, o ką jau kalbėti apie smalsu vaiką.. nesuprantu.. gal parukyti norėjo, kad tokį langą be apsaugų atidare?..    ATSAKYTI
Juozas 2019-08-09 22:10:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O kaip toks langas gali būti be apsaugų ir atsidaryti? Kas tokį langą įdėjo, tas ir turi būti nubaustas.  
Neįdomus straipsnis 2019-08-09 18:54:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Vaikam ne plastmasių krūvų reik, o tėvų laiko ir dėmesio, taip kad pamąstykit, kokią gražą gausit senatvėj patys iš savo vaikų   ATSAKYTI
Jurate 2019-08-09 15:31:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nereikia aukliu samdytis pacioms reikia ziureti.ir nereikia nieko kaltintinti.aukle aisku kalta turi galvoti zinksniu I prieki.o tevai ir kalti kad tokius langus darosi.   ATSAKYTI
Lyg tai 2019-08-09 17:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Galima daugiabutyje imti ir tiesiog pasidaryti langus.  
Tėvas 2019-08-09 18:38:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ji ne kalta, ji kvaila, kad apsiėmė dirbt netinkamom sąlygom, kur neužgarantuotas vaiko saugumas ( laiptai, langai nesaugūs visokių kitokių dalykų, kuriuos atsakingas žmogus iškart pastebės, o bukam svarbiausia pirmi klausimai: ar yra kompas, internetas, ką jau ten tas vaikas? Ir aplamai baikit persekiot žmones su savo pasakom išgalvotom be asmenvardžių  
Regina 2019-08-09 14:48:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kur buvo auklė? Nemanau, kad auklė gulėjo ant sofos ir apue kažką svajojo. Visi greiti kaltinti. Darželyje lieka su 20 trimeciu ir nieko, nes toks, matote, standartas. Užuojauta tėvams ir auklei. Nieks daugiau nenuteis, nei paties žmogaus sąžinė. Kraupus likimas.    ATSAKYTI
Begas 2019-08-09 13:13:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kaip gali buti langas iki zemes ne atitvaro balkono kazkokiu groteliu . Cia jau iskart heath and safety priestarauja . Ant kiek turi but korupcija prastumti toki nama???? Tevai iskart turejo numatyti. Kur sveikatos lankytojos ju darbas ivertinti kad butas saugus??? Iki 1 metu lankosi kas 3 men!+   ATSAKYTI
Auksinis kardas 2019-08-09 18:05:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Iš ciklo " spaudos pasakos" gal 9klases pabaigus telefone sèdėjo princo ant balto žirgo žvalgès, o ne vaiko už kelis eurus už valandą  
Mama 2019-08-09 18:31:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tokia pati kiaura ir rašo visai nežinanti darbų specifikų, manau, ir negebanti pasirinkt tinkamų žmonių, kai viskas perkama ir parduodama, mananti, kad kažkoks popiergalis yra garantas kažko?   
Mama 2019-08-09 18:33:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tokia pat kiaura rašo negebanti pasirinkt ir mananti, kad kur viskas perkama ir parduodama popiergalis kažką " garantuoja"?  
Mazu vaiku mama 2019-08-10 10:46:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kas ir kur lankosi kas tris mėnesius? Pas mus jokia daktare neatejo net, nes siais laikais net su sergančiu lelium vaziuoji i polikliniką...  
Alma 2019-08-09 12:30:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O kaip reikia dirbti lopselyje-darzelyje, kai grupeje 15-16 tokiu mazyliu o aukletoja viena, labai didziule atsakomybe, taciau tuo klausimu daugybe metu niekas nesikeicia   ATSAKYTI
Morta 2019-08-09 13:05:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
15-16 dar ne toks ir didelis skaicius... Buna ir virs 20 - nors taip negalima. Ypac vasaros sezonu, kai kiti darzeliai uzdaryti... Zinau kad ir iskviestos higienos inspekcijos nieko negali padaryt, o aukletojos toliau 'aria'...   
Saule 2019-08-09 16:45:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Butent.O vasaros laikotarpiu ir po 30 vaiku grupej suziureti reik kai sujungia darzelius.  
vilija 2019-08-09 12:12:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Taip, tik aukle kalta, jokiu nepateisinu akimirku, galvok, atidarai langa iki žemes, reiškia, toje vietoje vaiko negali būti, JAU iki atidarymo lango, kur protas, atsakomybe atidaryti langa, kai šalia vaikas šliaužoja, aišku , gaila tos vadinamos aukles kaip žmogaus, bet tikrai žmogus yra žioplas ir neatsakingas, kaltinu tik auklę, toje nelaimėje, kaip galima atidaryti langa šeštame aukšte dar, kai šalia vaikas šliaužoja, išnešk vaika iš tos patalpos, paguldyk į lovytę, ar kur kitur saugiai, kitame kambaryje ir t.t., o tada ir atidaryk ta langa...gaila, labai gaila visu, bet gailiausia užuojauta dėl vaikelio....   ATSAKYTI
Kristina 2019-08-09 13:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Manau tėvai turėjo perspėti auklę dėl tokio lango, kad nedarinėtų iš viso.

  
Bobutė 2019-08-09 18:48:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tinginių šutvės " bais užsiėmusių", marš vaikų savo žiūrėt prisidirbę pinigam tik, o ne nesąmones rašinėt ir tik plastmasių krūvom vaidint " rūpestį" vaikais, kai jiem tų plastmasių nė nereik, o reik tėvų laiko ir dėmesio  
Aha 2019-08-09 12:10:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Vaikai labai judrus, net tokie, kurie dar nevaikšto, tik ropoja. O vaikštantys jie nevaikšto, jie ištisai begioja. Todėl aš geriau slaugau senukus, o ne lakstau paskui vaikus. Rizika mažesnė ir atlygis didesnis. Apsigalvokit, vaikų auklės, ar ne geriau tapti slaugėm.   ATSAKYTI
Jons 2019-08-09 20:09:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aktualu, pensininkų daugeja(ir aš tikiuosi juo būti), vaikų mažėja. Lietuvos tragedija artėja.   

Top Video

Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
DABAR RODOMA
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
DABAR RODOMA
Linksmos sesučių Emilijos ir Martynos pamokos, kaip kepti pyragą
DABAR RODOMA
Mikutavičius atskleidė, kokios aistros verda „X faktoriaus“ užkulisiuose
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, kai pamatė, ką porelė veikia viduryje gatvės
DABAR RODOMA
Vyras dėl nesėkmės vakarėlyje kaltins žmoną dar ilgai: juokėsi visi
DABAR RODOMA
Keleiviai tapo dramatiško įvykio liudininkais: vaizdas priverčia sustingti
DABAR RODOMA
Oskaras Ridikas parodė išpuoselėtą kūną: be treniruočių negali
REKLAMA
Saulius Urbonavičius (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Šv. Kotrynos bažnyčia, akustinė aplinka ir galingoji roko grupė BIX – supratote teisingai, būtent toks derinys kiekvieno muzikos gurmano laukia jau rytoj, lapkričio 12-ąją. ...
Naglis Šulija (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Ilgametis TV3 televizijos sinoptikas ir astrologas Naglis Šulija pristato naujovę – astrologinį 2020-ųjų metų kalendorių. Tai – pirmasis jo paties sudarytas kalendorius. Apie ...
Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Vaidas Bakanovas sustojo, prisistatė, ištiesė ranką, davė „žaibą“, pakalbino Luką, paėmė ant rankų. / Asmeninio archyvo nuotr.
Vienam mažam kėdainiečiui berniukui, vardu Lukas, susitikimas su policijos pareigūnu įsimins dar labai ilgai. Verkiantį vaiką pakalbinęs ir ant rankų paėmęs pareigūnas ištirpdė ...
Mirė tūkstančius lietuvių sujaudinęs Kajukas (tv3.lt fotomontažas)
Pirmadienį tv3.lt portalo komandą pasiekė liūdna žinia, mirė tūkstančius lietuvių sujaudinęs vos vienerių metukų Kajus. Šią žinią patvirtino feisbuko grupės „Vilties ...
Valgymo sutrikimų siaubą išgyvenusi aktorė (nuotr. asm. archyvo)
Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši aktorė ir režisierė Andra Kavaliauskaitė. Moteris atvirai pasakoja, kokį košmarą išgyveno susidūrusi su valgymo sutrikimais. ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų