Vėžys sunaikino jaunos merginos odą: perspėja kitus

Mergina pasidalino kraują stingdančia asmenuke – ragina neiti į soliariumus. Odos vėžiu serganti pacientė parodė, ką padaro ši mirtina liga, rašoma dailystar.co.uk.

Vėžys sunaikino jaunos merginos odą

Tawny Dzierzek odos vėžio diagnozę išgirdo būdama vos 21–erių. Baisios žinios įdegio mėgėja sulaukė po dažno lankymosi soliariumuose.

Norėdama kitus apsaugoti nuo šios ligos, slaugytoja iš JAV dažnai dalijasi nuotraukomis ir informacija apie savo ligos eigą. Ketveriems metams praėjus nuo tada, kai ji pasidalino savo pūslėmis nusėto veido nuotrauka, pacientė papasakojo, kad jos oda jau pradeda gyti.

2015 metais Tawny pasidarė asmenukę, kai gydėsi nuo vėžio. Vėliau šia nuotrauka ji pasidalino feisbuke, norėdami įspėti žmones nuo soliariumų laikytis atokiai. Įraše, kuriuo buvo pasidalinta 134 000 kartų, amerikietė rašė: „Jei kam trūksta motyvacijos negulėti soliariumuose ar saulėkaitoje, prašom.

Štai kaip atrodo gydymas nuo odos vėžio. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės ir purškiamą įdegį. Mokykitės iš kitų žmonių klaidų. Neleiskite, kad noras būti įdegus užkirstų jums kelią matyti, kaip auga jūsų vaikai. Dabar, kai mano mažajam dveji, tai – mano didžiausia baimė.“

REKLAMA

Po ketverių metų mergina vis dar gydosi. Kovo mėnesį feisbuke ji pasidalino naujienomis apie savo odos būklę. Ji rašė: „Šiuo metu baigiu viso veido gydymą fluorouracilu. Mano lūpos vis dar labai pažeistos ir nusėtos skausmingomis pūslėmis ir įskilimais (dėl gydymo).

Norėjau tuo pasidalinti, nes mano pirmas įrašas buvo prieš ketverius metus, o aš vis dar gydausi. Liga dažnai atsinaujina, su ja man teks kovoti visą likusį gyvenimą. Būkite gudresni, nei buvau aš.“

Šios merginos nuotraukos – šiurpą keliantis įspėjimas, kad reikia rūpintis savo sveikata. Odos vėžys yra mirtina liga, kuria susergama dažniau, nei galėtumėte pagalvoti.


Rašyti komentarą...
B
Bele
2019-08-18 07:41:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kur tos nuotraukos?
Atsakyti
0

r
2019-08-18 12:39:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai idomu suzinoti, kaip sekesi gydymas su fluorouacilu? Gydziausi su daug preparatu, bet vel tas pac
.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų