Turėkite šiuos 3 daiktus namie: sėkmė užplūs žaibiškai

Svarbu visokeriopai sustiprinti pietryčių sritį. Jos stichija – medis. Labiausiai tinkančios šiai buto daliai spalvos – žalia ir mėlyna. Pastatykite čia medinių baldų, įkurdinkite gyvų gėlių, pakabinkite paveikslų, vaizduojančių gamtą: visa tai suteiks šiam sektoriui harmonijos, be kurios turtingas gyvenimas neįsivaizduojamas.

Moteris  (nuotr. 123rf.com)

Pietrytinėje namų dalyje tinka kabinti fotografijas, vaizduojančias fontanus, šaltinius ar šulinius. Tiks ir kiti su vandeniu susiję atvaizdai, išskyrus tuos, kuriuose vandens daugiau, negu „telpa“ į jūsų butą. Jei pasikabinsite, tarkime, Niagaros krioklį arba jūrą, stichija „nuplaus“ ir tai, ką turite. Taigi, „nenuplaukite“ pinigų.

Sėkmės simboliai

Puikus akcentas – akvariumas, ypač, jei jis įkurdintas pietryčių sektoriuje. Tik prisiminkite proporcijų ir harmonijos dėsnius – akvariumas neturėtų užgriozdinti jūsų kambario. Kita taisyklė: geriau išsiversti be akvariumo, negu pasmerkti žuvytes varganam egzistavimui. Dar viena taisyklė: kokios žuvytės, tokia ir sėkmė. Juk ne šiaip sau pasakose figūruoja auksinė žuvelė. Raskite tas žuveles, kurios jums bus auksinės, ir turtėkite.

Tie, kurie negali įsiveisti gyvų žuvyčių, lai prisimena, jog jas gali atstoti žuvų figūrėlės arba jų atvaizdai. Akvariumą arba žuvytes taip pat galima nusipiešti…

Pinigų medis

Trečias turtėjimo simbolis – pinigų medis. Taip vadinamas augalas su apskritais ir storais, mėsingais lapeliais. Jeigu jūs turite tokį augalą, įkurdinkite jį pietryčių sektoriuje, o jeigu jo dar neturite, įsigykite gėlių parduotuvėje.

REKLAMA

Tik jokiu būdu pietryčių sektoriuje nelaikykite kaktusų ar kitų augalų su aštriais lapais ir dygliais. Įkurdinę juos ten, dažnai atsidursite situacijose, kai „ir norisi, ir baugu“.

Gausybės taurė

Tai tikra taurė arba kitas indas, iki viršaus prikrautas įvairiausių daiktelių. Geriausia, kad gausybės taurė būtų pagaminta iš metalo (vario, sidabro ar net aukso), nors gali būti ir keramikos ar krištolo, tik jokiu būdu ne stiklinė ar plastikinė. Idealiausia jos forma – apskrita ir žema, platėjanti į apačią. Būtent tokiuose induose, pasak senovės legendų, buvo saugojamas dieviškasis nektaras.

Kai tokį indą rasite, jums teks užpildyti jį atitinkamu turiniu, beje, iki pačių kraštelių, kad jis būtų perpildytas. Suberti į jį galima įvairiausias smulkmenas, neužmirštant trijų pačių svarbiausių, privalomų, dalykų. Kas tai?

Iš visų savo pažįstamų išsirinkite patį turtingiausią, įsiprašykite pas jį į svečius, paprašykite, kad jums padovanotų kambarinio ar sodo augalo šakelę. Tik jokiu būdu neimkite jo be namų šeimininko leidimo. Šakelę suvyniokite į raudoną maišelį ir įdėkite į gausybės indą.

Gaukite devynias kiniškas monetas su skylutėmis viduryje, pervertas raudonu kaspinėliu. Įdėkite į raudoną maišelį, po to į gausybės taurę. Į šią taurę taip pat įdėkite pinigų, kurių suma siektų skaičių 988. Pavyzdžiui, 9 eurus, 88 euro centus. Jie taip pat turi būti sudėti į raudoną maišelį. Į gausybės taurę tinka sudėti pusbrangius akmenis ir gaminius iš jų, juvelyrinius dirbinius, ypač iš aukso, turto simbolius – drambliukų, žuvyčių, arkliukų, lotoso žiedelių…

REKLAMA

Indą įkurdinkite miegamajame, taip, kad jūsų žvilgsnis nuolat kryptų į jį.

Pasisėkite pinigų

Pietryčių sektoriuje tinka įkurdinti ir tam tikrą sumą pinigėlių. Jie taip pat priklauso turto simboliams. Materialinei gerovei itin svarbu, kad bute būtų bet kokių tikrų pinigų.

Labai geras įprotis pinigus išmėtyti po kampus prieš persikeliant į naują butą. Tiesa, nebūtina to laukti – suvaidinkite sėją: surinkite kuo daugiau smulkių centų ir pasėkite juos po visus savo buto kampus. Atsiminkite, kad panašus traukia panašų…

Apšvieskite prieškambarį

Turtui pritraukti itin svarbus prieškambaris. Jeigu jis tamsus ir nejaukus, pinigams sunku pakliūti į namus. Iš prieškambario pašalinkite viską, kas nereikalinga, įrenkite ryškų ir kviečiantį užsukti apšvietimą, padėkite pinigų po kilimėliu, ir daug kas pasikeis. Jokiu būdu priešais lauko duris nekabinkite veidrodžio, kadangi visą sėkmę jis vėl nusiųs už durų.

Varlė – gerovės simbolis

Priešais lauko duris ar netoli jų patalpinkite turto simbolius, atvaizduotus paveiksle, fotografijoje. Tokie simboliai – tai žuvų, indų su vaisiais atvaizdai, taip pat namų, dvelkiančių laime ir turtu, atvaizdai, brangenybių, pinigų nuotraukos ar piešiniai… Čia daug vietos kūrybai.


Rašyti komentarą...
A
2019-08-03 09:35:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks idijotas skiria laiką tokių nesąmonių rašymui
Atsakyti
-1

O
Onute
2019-08-03 17:17:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pinigus neša darbas,o ne verles
Atsakyti
-4

V
Varlyte
2019-08-03 13:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viska turiu, kas cia isvardinta, tik ... neturiu pinigu, taigi, neatnese simboliai ju
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų