Vilnietę pašiurpino taksi vairuotojos atvirumas: iki dabar negali atsigauti

Dažnas didmiesčio gyventojas pasiekti norimą tašką pasirenka taksi siūlomas paslaugas. Tačiau ne visos kelionės būna tokios, kokių tikimasi. Naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojos laiškas, kuriame ji stebisi ją aptarnavusios taksi vairuotojos atvirumu.

Vairuotoja  (nuotr. 123rf.com)

„Tenka dažnai naudotis įvairių taksi firmų paslaugomis, tad ir visokių vairuotojų pasitaikydavo. Bet paskutinė mano kelionė ypatingai įsirėžė į atmintį.

Visa kelionė prasidėjo neįprastai. Vos įsėdus į automobilį, vairuotoja atsiprašė, kad turi sutvarkyti savo reikalus ir netrukus važiuosime. Prasidėjus kelionei vairuotoja vis atrašinėdavo į gautas žinutes ir dalinosi savo kasdieniais buitiniais reikalais.

Kelionei įpusėjus vairuotoja pradėjo pasakoti, kad savaitgalį praleido gimtinėje, kur jai nepasisekė – nuleido automobilio ratą, todėl septynis kilometrus teko važiuoti „ant ratlankio“. Taip pat moteris pasiskundė, kad šiuo metu tenka nuomotis butą Vilniuje, tačiau netrukus teks grįžti namo, kur jos laukia nežinia.

Vairuotoja pradėjo pasakoti, kad ji šiuo metu išgyvena labai agresyvias skyrybas, dėl kurių ji negali grįžti namo. Prieš tai ji metus laiko gyveno su draugu, kuris maždaug prieš mėnesį tiesiog išprotėjo. Moteris pasakojo, kad jos sugyventinis dėl beprotiško pavydo pasidarė labai agresyvus ir jai yra baisu.

Moteris pasakoja, kad prieš septynis metus išsiskyrė su vyru, o prieš metus, paskatinta savo motinos, pradėjo bendrauti su kitu vyru. Iš pradžių jis atrodė normalus: negėrė, dirbo. Tačiau vėliau jis pradėjo labai pavydėti. Jis perpjovė moters automobilio ratus, esant jai kambaryje išleido dujas iš dujų balionų.

REKLAMA

Visos aršios skyrybos truko apie tris savaites. Vairuotoja sako, kad per tą laiką jų namuose policija lankėsi daugiau nei 10 kartų. Dėl iškvietimų gausos policija sureagavo greitai ir skyrė vyrui 100m apribojimą artintis prie savo buvusios draugės.

Dabar ji gyvena Vilniuje, bet rudenį grįš gyventi į savo vienkiemį. Vairuotoja sakė, kad jos buvęs gyvena vos per kilometrą nuo jos. Klausiau jos ar jai nėra baisu. Sakė, kad bijo, nes jis gali ateiti ir naktį, bet vaikams reikia eiti į mokyklą, o išsikraustyti irgi nesinori, nes tiek pinigų ir darbo įdėta į namus.

Vairuotoja galvoja įsirengti stebėjo kameras šalia namų, kad jaustųsi saugiau. Po to mes pasiekėm kelionės tikslą, atsisveikinau ir palinkėjau sėkmės. Iš tiesų baisu, kai pagalvoji, kad tokie dalykai vyksta ne tik serialuose.“

Skaitytojai, jeigu ir jūs pastebėjote tai, kas patraukė jūsų akį arba išgirdote istoriją, kuri, manote, yra verta ne tik jūsų, bet ir tv3.lt skaitytojų dėmesio, dalinkitės ją siųsdami [email protected]

 


Rašyti komentarą...
S
Sonata
2019-07-23 08:02:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laba diena,niekada niekada negalima savo skausmo,džiaugsmo dalintis su svetimais žmonėmis dalintis,nesvarbu kokį darbą bedirbtumėm!
Nes nežinai kur tavo pasakojimas nukeliaus!!!
Gėda keleivei!
Atsakyti
-4

d
dzukas
2019-07-22 21:57:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko nekonkretesnio nesu skaites-logiko jokios.....-na bet ir rase turbut blondine,......o ir redagavo taip pat...
Atsakyti
-12

v
vaida
2019-07-23 08:22:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jei brunetė rašė ir koregavo taip pat brunetas a?!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų