Žvaigždės žada: užsimegs romantiška intriga, o gal išgirsite verslo pasiūlymą

Ketvirtadienio horoskopas – pozityvus beveik visiems Zodiakų ženklams. Vieniems darbinėje veikloje eisis it per sviestą, kiti užmegz romantiškas intrigas. Ką jums žada šios dienos horoskopas – skaitykite toliau.

Moteris  (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Ši diena atneš didesnį ramybės poreikį. Jūsų organizmas reikalaus poilsio. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių.

Tauras

Būsite aktyvūs, linkę visur kišti nosį. Palanku lankytis renginiuose, taikytis su mylimaisiais. Galite gauti intriguojamą žinią apie buvusį ar esamą draugą.

Dvyniai

Labiausiai rūpės žemiški malonumai, nevengsite pagundų. Galite įsigyti norimą daiktą. Tik nepraraskite saiko: persivalgymas ir persigėrimas tikrai nepridės malonumo bei geros savijautos.

Vėžys

Šiandien jums seksis mokytis ir mokyti, teikti ar imti interviu, darysite tai lengvai, lyg be pastangų. Informacija tarsi pati jums plauks į galvą, o atsakymai atsiras savaime. Regis, ir jūsų bendravimo stilius visiems bus priimtinas.

Liūtas

Šiandien, jei tik tam nuo darbo liks valanda kita, noriai leisite laiką gamtoje arba šeimininkausite virtuvėje, bendrausite su artimais žmonėmis, klausysitės svetimų bėdų ir džiaugsmų.

Mergelė

Ši diena turėtų būti šauni. Lengvai flirtuojant, šmaikštaujant atsitiktinai gali nuskambėti verslo pasiūlymas arba užsimegs romantiška intriga. Laimės ir meilės paieškos gali atnešti rezultatų.

Svarstyklės

Derėtų pasirūpinti kūno ir dvasios sveikata. Tačiau neužmirškite ir tų, kurie šalia jūsų. Jų poreikiai taip pat svarbūs. Susitikimai su draugais ir pažįstamais turėtų būti įdomūs, o gal ir naudingi.

REKLAMA

Skorpionas

Švelnumo poreikis skatins siekti priešingos lyties dėmesio, romantikos. Jeigu pasistengsite, šiandien jums bus nesunku užglaistyti nesusipratimus, sužavėti patinkantį asmenį.

Šaulys

Regis, skaičiuosite savo arba ne savo pinigus, santaupas. Išties pravartu susiplanuoti, kiek ir kam galite išleisti pinigų, įvertinant būsimus savo poreikius ir santaupų būtinybę ateičiai.

Ožiaragis

Šiandieną daug galvosite apie keliones, išvykusius draugus, artimuosius. Laisvalaikis prabėgs gana nekasdieniai. Tikriausiai vyksite į renginį ar pas tuos žmones, su kuriais susitinkate gana retai.

Vandenis

Šiandien vargu ar būsite atsipalaidavę, nors aplinkiniai gali tokie būti. Su gera nuotaika ir šypsena pasiektumėte daugiau, tad pasistenkite nepaniurti dėl menkos nesėkmės ar papildomo darbelio.

Žuvys

Šiandien nenuobodžiausite, nes nusimato susitikimai su draugais, simpatijomis. Būsite kupini kūrybinės energijos. Vakaras turėtų padovanoti dar daugiau smagių akimirkų. Tik venkite lengva ranka dalinti pažadus, girtis.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų