Antonovienė rėžė kritikuojantiems: dabar bus viskas kitaip

Pastaruoju metu Rima Kristina Antonovienė sulaukia daug dėmesio. Moteris nuolat sulaukia palaikymo dėl numestų kilogramų, taip pat žmonės domisi jos šeima.

Antonovienės pokyčiai (Ramutės Žilionės ir Ingridos Aksinavičienės nuotr.)

Neseniai Rima savo socialiniame tinkle prabilo apie tai, kokia ji mama yra ir kaip visą gyvenimą jautėsi, dėl savo svorio kęsdama patyčias.

Atviras ir jautrus Rimos laiškas, kuriuo ji dalijasi su skaitytojais primindama, kad tobula mama yra ta, kuri, iš tiesų, nebūtinai yra tobula.

„Gimė pirmieji vaikai. Aš norėjau vieno – būti pati geriausia Mama, vaikams galinti suteikti viską, net saulę nuimti nuo dangaus ir padėti po jų mažomis kojytėmis. Mes norime, bet Dievas koreguoja mūsų planus.

Taigi, gyvenimas nebuvo lengvas ir toks kokio norėtųsi. Nepriteklius, konfliktai, skurdas ir skausmo bei nusivylimo ašaros – jie buvo mano draugai, palydovai ir dvasiniai mokytojai.

Nepaisant tokios kompanijos, tiesiog nėriausi iš kailio, kad tik būčiau tobula Mama...

Mama – daugiavaikė, kuri gyvena su nusenusiu buvusiu nusikaltėliu ir dar gauna soc.pašalpą, asociali, pašalpinė, socialinė biudžeto erkė, kiaulė... Susipažinkite, tai aš, šešių nuostabių vaikučių Mama, visuomenė pakrikštijo taip.

Galite mane taip ir vadinti: Antonovienė – grėsmė visuomenei. Įpratau, susitaikiau su viskuo ir vis tiek siekiau būti tobula Mama.

Bėgo laikas, augo mano atžalėlės, stiprėjo ir tapo puikiomis asmenybėmis.

„Pagaliau!“, - pamaniau kartą, kad atėjo mano laikas, kad pakaks siekti idealo, nes idealių nėra. Susimąsčiau apie save, jog jei nepasirūpinsiu savimi, greit nebematysiu savo vaikų. Vaikai – mano gyvenimo prasmė, variklis ir tai dėl ko gyvenu.

REKLAMA

Gana, stop, baigta! Rūpinsiuosi savimi, einu mokytis, dirbti, kad galėčiau jiems duoti kažką užčiuopiamo ir materialaus šitaip kuždėjo ir sufleravo man mano vidinis AŠ.

Meilė, rūpestis, aukojimasis ir atjauta – tai brangūs, bet neužčiuopiami ir niekieno nevertinami dalykai. Vaikams reikia kitko, kažko užčiuopiamo, materialaus. Ką jie paveldės? Bevertį butą kaime ir skolas antstoliams?

Kalbų buvo ir visuomet bus, nes gyvenime lengviausia smerkti ir teisti kitus, pilti kibirais purvą ir maišais berti negatyvo smėlį, kurio dulkės skverbiasi iki sielos gelmių.

Nuo šio aš neideali mama, tačiau besididžiuojanti ir mylinti vaikus.

 


Rašyti komentarą...
D
Daina
2019-06-14 18:46:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rima tavo klaida dar is jaunystes labai atvirai pries kameras pasakojai kaip gyveni netvarkinga gyvenima,vyras pasakojo visus lovos reikalus ,abu aktyvus buvot tv ,juokinot visa lietuva ...tai kaip gali pakeist nuomone apie tave jau tu turi savo antspauda visam gyvenimui ,niekas jusu tiek nesutepe kiek patis su visokiom tv laidom ,rodet buiti apipelijusias sienas ir tt ..tai ko pykt jai toks poziuris
Atsakyti
-6

a
as
2019-06-14 20:59:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raso,kad pavydi antonovienei,kogi galima pavydeti,tai televizijos reklamos auka,galiu atsakingai pasakyti kaip gyveno Siauliu rajone Kurtuvenuose,buvo priskitas lankomos prieziuros darbuotojas,tai jo atsiliepimai apie sia ponia labai nemalonus,nemanau,kad jai pagrindinis rupestis buvo vaikai.Labai gaila,kad zmones vis kalba apie pavyda,ko jei pavydeti tikrai nesuprantu,jeigu jinai tikrai keiciasi,tai valio.Tegu grazina skiria lesas,daro svotiska reklama,didina savo reitingus nors tokiu budu,bet klausymas argi svoris lemia rupinimasis savo vaikais ir seima.Tik noriu jai palinketi istiesiu buti gera mama.Sekmes.
Atsakyti
-6

V
Valerija
2019-06-14 09:49:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu ką įsivaizduoja ponia Antonovienė, kas jai yra gera mama, vaikai gyvenimo variklis, bet aš tai tikrai nesuprantu... kaip tada gaunasi... kokia ji gera mama, kad ir kaip turėčiau problemų, bet nedidelių vaikų vienų su seneliu tėvu nepalikčiau ir neišlėkčiau pagyventi kitur pas draugus, o šiuo metu ji gyvena Naujojoje Akmenėje pas "draugus" ir net nevažiuoja į namus, tai atleiskit aš nesuprantu kur čia gera mama...tiek tie vaikai ir terūpi...ir kur čia žiūri vaikų teisės...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų