Naujausia žinia apie Drukteinio būklę kelia nerimą

Antradienį garsus laidų vedėjas, etiketo žinovas 49-erių Giedrius Drukteinis atsidūrė medikų rankose. Vairuojant automobilį, jį ištiko infarktas. 

Žinomi žmonės nepraleido progos pasimėgauti žydų kultūros ypatumais (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Naujienų portalo tv3.lt šaltinių teigimu, vyrui dar vakar buvo atlikta sudėtinga operacija, o šiuo metu jo gyvybė yra palaikoma specialiais aparatais, vyrui atlikta intubacija.

Medikų teigimu, tai specialaus vamzdelio įleidimas į gerklas, kai susiaurėję kvėpavimo takai ir sutrikęs kvėpavimas. 

Kol kas apie tolimesnę G.Drukteinio būklę prognozių nėra. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su su garsaus vyro žmona Rima, ši padėkojo už dėmesį ir paprašė leisti ramiai leisti šeimai sunkias valandas. 

Greitąją iškvietė praeiviai

tv3.lt jo kolega ir bičiulis žurnalistas Domas Burkauskas sakė, kad viskas įvyko labai staigiai: „Viskas buvo labai keistai, aš ėjau pro šalį toje vietoje, kur jis važiavo automobiliu, rytoj turėjome kartu filmuoti. Ėjau pro šalį ir pamačiau panašią mašiną į jo ir tada Giedrių mašinoje.

Aplink buvo gal šeši žmonės, kurie ir kvietė greitąją. Po mano atėjimo greitoji atvyko iškart. Jie čiupo Giedrių ir gaivino mašinoje. Išlipęs medikas pasakė, kad jam – infarktas. Dar būtų kelios minutės, ir atgaivinti nebūtų pavykę“, – sakė draugas.

REKLAMA

Gaivinimo metu D.Burkauskas buvo visada šalia. „Visa laimė, kad nelaimė įvyko prie raudono šviesoforo signalo, kai Giedrius tiesiog sėdėjo mašinoje, jis nevažiavo, nes tai būtų buvusi dar blogesnė ir tragiškesnė baigtis.

Jo automobilis taip ir liko stovėti, kai atvažiavo greitoji“, – kalbėjo ilgametis bičiulis.

Buvo vienas

Apie tai, kad garsiam vyrui prireikė skubios pagalbos, tv3.lt patvirtino Bendrosios pagalbos centro atstovė spaudai Vilma Juozevičiūtė.

Nelaimė įvyko prie Žvėryno tilto sankryžos. „Greitoji pagalba buvo kviečiama 14 valandų 27 minutės. Iškvietimai gauti net keli iš praeivių arba vairuotojų.

Kaip aiškėja, vyrui pasidarė bloga prie vairo, vairuojant automobilį. G.Drukteinis nelaimės metu buvo vienas.

Vyras išvežtas į Santaros klinikas.

Į įvykio vietą išskubėjo ir medikai, ir policija, nes nelaimės vietoje liko vyro asmeninis turtas“, – komentavo V.Juozevičiūtė.

Buvo aktyvus

Dar antradienį vidurdienį vyras savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo jam aktualiomis žinutėmis bei buvo aktyvus.

Dieną prieš su naujienų portalu tv3.lt jis pasidalijo įžvalgomis apie vykusius prezidento rinkimus bei pastebėjimais apie tai, kaip elgėsi ir atrodė pirmoji šalies dama Diana Nausėdienė.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-05-29 12:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei vyras atsigavo ,tai reikia laukti geros operacijos sekmės. LR medikai yra aukšto lygio širdies operacijų srity.Vilties ir stiprybės.
Atsakyti
-12

R
Rimute
2019-05-29 16:08:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila, kad taip atsitiko, bet tikrai šventai tikiu, kad viskas bus gerai. Nuostabus žmogus, aukštos kultūros, išsilavinęs, visada su gera nuotaika. Labai įdomu būdavo žiūrėti laidas, kuriose jisai dalyvaudavo. Sveikatos jam, o jo šeimai ištvermės ir stiprybės.
Atsakyti
-6

K
Komemtatore
2019-05-29 13:36:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu jam sveikatos labai ydomus zmogus apsiskaites visada geros nuotaikos kai vesdavo laidas man labai patiko te Viespats jam padeda pasveikti gyditoju rankomis
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų