Būrėja patarė, kaip pamiršti mylimąjį: prireiks obuolio

Daugelis žino iš savo kartaus patyrimo, kas tai yra – ilgėtis mylimo žmogaus. Kažkam susiklostė aplinkybės taip, kad teko išsiskirti, kažkas jaučia gilų skausmą todėl, kad mylimasis išėjo iš šio pasaulio. 

Magiška fėja  (nuotr. 123rf.com)

Kaip nuslopinti skausmą ir pašalinti ilgesį? Į pagalbą ateis ritualai, patikrinti dar mūsų prosenelių. Atrodytų, kad mūsų mechaninių pasiekimų amžiuje viskas, kas būtina mūsų komfortui ir patogumams, jau išrasta. bet daugelis problemų taip ir liko neišspręstos.

Mes taip pat mylime ir kenčiame kaip ir mūsų protėviai. Mes jaučiame tas pačias emocijas, o naujų vaistų nuo meilės ir ilgesio taip ir neišradome. Ką gi daryti? Juk jokios šiuolaikinės technologijos nepadės įveikti tokių praradimų.

Būrėja Roma Vičienė (Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja) pateikia kelis ritualus, kurie buvo daug kartų patikrinti ir padėjo daugeliui žmonių.

Jeigu jus paliko mylimas žmogus ir reikalai sustojo, o galvoje mintys tik apie tai, kaip grąžinti praeitį – tai tie ritualai jums.

Ilgesio perkėlimas į obuolį

Visiems žinoma, kad obuoliai pasižymi maginėmis savybėmis: sugeba kaupti savyje informaciją ir paimti viską, kas bloga. Kad išsivaduotumėt iš ilgesio, jums prireiks būtent jo. Ir kuo stipresnės jūsų emocijos, tuo stambesnis turi būti obuolys ir fotografija to žmogaus, kurio norite nustoti ilgėtis.

REKLAMA

Obuolį reikia perpjauti pusiau, nuotrauką įdėti tarp dviejų jo pusių. Paskui visa tai paimti į rankas ir sakyti užkeikimą:

„Kaip šis obuolys džiūsta ir vysta, taip ir mano ilgesys (žmogaus vardas) nueina.“

Pakartokite tris kartus. Po to obuolį su nuotrauka padėti atokioje vietoje tol, kol jis nepradės gesti. Kai vaisius suges, reikia jį paimti kartu su nuotrauka ir užkasti po bet kokiu medžiu. Jeigu užkeikimas daromas moteriai, tai medis turi būti moterišku pavadinimu (liepa, drebulė ir kt.), o jeigu vyrui – vyrišku (ąžuolas, uosis ir kt.).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų