Naujutėlė Šulijos žinia: perspėja šiuos Zodiako ženklus

Naujausias horoskopas visai savaitei, kurį pateikia astrologas Naglis Šulija, svarbus kiekvienam. Skaitytojų mylimas astrologas praneša, kas lauks jau rytoj, todėl suskubkite prisiminti bei praneškite draugams, kokia laukia beprasidedanti savaitė.

Naglis Šulija (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Horoskopas 12 Zodiako ženklų: 

Avinas. Būsite nusiteikę ramiai, su niekuo dėl nieko kovoti nesinorės. Palankus metas rūpintis piniginiais reikalais, siekti finansinės naudos – čia lydės sėkmė. Geras metas ir tiems, kurie mokosi, siekia žinių ar ieško reikalingos informacijos. Atrodo, dėmesio sulauks ir namai, šeimos reikalai.

 

Jautis. Būsite atsipalaidavę, jausmingi ir linkę pasimėgauti visais prieinamais gyvenimo malonumais, maža to, šią būseną mielai skleisite ir aplinkui. Atrodo, visai sėkmingai klostysis ir piniginiai reikalai, tikėtina tam tikra finansinė nauda. Geras metas trumpai išvykai.

 

Dvyniai. Būsite puikios nuotaikos, labai veiklūs ir greitai tvarkysite visus reikalus, kurie tik atsiras. Puikus metas ko nors mokytis, plėsti savo akiratį ir kai kada tiesiog paplepėti su draugais. Atrodo, pastangos siekiant piniginės naudos netrukus jos ir atneš.

REKLAMA

 

Vėžys. Nors bendras veiklumas bus didesnis nei įprastai, vis tiek viduje energijos ir emocijų gali būti gerokai daugiau, nei bus parodyta ar panaudota. Patartinas sportas, fizinė veikla – energijos pertekliui sklandžiai išlieti. Beje, tai daryti sektųsi puikiai.

 

Liūtas. Būsite atviri, judrūs, linkę bendrauti, plėsti akiratį, domėtis naujais dalykais. Į šią veiklą bus lengva įtraukti ir artimus draugus arba kolegas darbe. Beje, čia geriausiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Kitu atveju veiklos kaži ar bus daug.

 

Mergelė. Darbe, profesijos srityje teks padirbėti – ir dėl to, kad reikės, ir dėl to, kad viskas čia vyks sklandžiai. Palankus metas ką svarbesnio sklandžiai, gražiai užbaigti ir padėti tašką. Tiems, kurie spruks nuo darbų į kelionę irgi seksis puikiai, pavyks ir pailsėti, ir pasisemti daug malonių įspūdžių.

 

Svarstyklės. Darbe gali būti nemažai darbo, svarbių užduočių arba iššūkių. Tačiau ir jėgų nestigs, ir noro būti pirmiems, geriausiems bus pakankamai, tad viskas vyks greitai ir produktyviai. Taip pat dabar puikus metas kelionei, ypač tokiai, kurios metu dera poilsis ir dalykinė ar pažintinė veikla.

 

Skorpionas. Darbe darbo nedaug, o į tvarką namie niekas nesikėsins. Liks laiko sau, savo pomėgiams, taip pat puoselėti santykiams su kitais, galbūt labai artimais ir mielais žmonėmis. Palankus metas jėgų reikalaujančiai, tačiau nuotykių žadančiai kelionei.

 

Šaulys. Kol kas – nieko ypatinga: darbe vyraus įprasta rutina, namie – įprasta tvarka. Liks laiko sau, palankus metas rūpintis sveikata, sveikatingumu. Labai nudžiuginti gali asmeniniai santykiai su kai kuriais žmonėmis – būti kartu, kalbėtis gali būti ir įdomu, ir naudinga.

 

Ožiaragis. Nedideli darbai, visokie neatidėliotini reikalai plauks srauniu upeliu ir norom nenorom reikės imtis visko iš eilės. Kita vertus, ir progų smagiai pasilinksminti bus nemažai, puikiai sektųsi ir kūrybinė veikla. Gali būti, kad ir asmeniniai jausmai turės priežastį atsiskleisti.

 

Vandenis. Metas linksmas ir smagus, pilnas juoko ir kūrybos – ji vyks tarsi savaime, aplinkinius nudžiuginti bus taip pat lengva, kaip ir pačius save. Puikus metas rūpintis namais – grožio, patogumų ir geros nuotaikos čia tik daugės. Atidžiau patartina žvelgti į pajamų bei išlaidų balansą.

 

Žuvys. Gali būti, kad nemažai dėmesio ir pastangų pareikalaus namai, šeimos reikalai, dėl to ir tvarkos čia bus daugiau. Visa kita – priedai: būtinai atsiras priežastis susitikti ir pasikalbėti su savo draugais, be to, patiks, vilios ir sportinio tipo pramogos, į jas bus lengva įtraukti ir kitus žmones.


Rašyti komentarą...
žuvys
2019-05-27 09:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man atitinka
Atsakyti
0

Žuvys 2
2019-05-27 13:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir man patinka, ypač po Prezidentų rinkimų išrinkus G.Nausėdą. Visoje Lietuvoje tvyro optimistinės, viltį nešančios mintys. Dabar tikiu, kad nusipelnėme gyventi geriau, o šis puikus Prezidentas, tikiu, pateisins visus lūkesčius.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų