Kalkes pašalinsite be vargo: prireiks vos vienos priemonės

Ponios Hinch gerbėja pasidalino savo puikiausiu namų švaros patarimu – rezultatai kalba patys už save, rašoma mirror.co.uk.

Namų valymas (nuotr. facebook.com)

Internete atsiranda vis daugiau „švaros influenserių“, tokių kaip Ponia Hinch ir Marie Kondo, ir vis daugiau žmonių socialiniuose tinkluose dalinasi savo pačių sugalvotais namų ruošos triukais ir gudrybėmis.

Nuo protezų balinimo tablečių baltiems sportbačiams, iki kečupo kriauklei valyti – regis, bet kokį daiktą galima paversti namų švarinimo priemone.

Dabar atsirado dar vienas instrumentas, kurį galima įtraukti į savo švaros arsenalą – tai tikrai paskutinis dalykas, apie kurį būtumėte pagalvoję.

Viena mama atskleidė, kad šį neįprastą daiktą naudoja namuose besikaupiančiam purvui ir nešvarumams valyti.

Namų valymas (nuotr. facebook.com)

Feisbuko grupėje „Mrs Hinch Cleanings Tips“ publikuotame įraše moteris paaiškino, kaip sepijų kaulai perkeitė jos švarinimosi įpročius.

Ji taip pat pasidalino keliomis prieš ir po nuotraukomis, kad parodytų, kaip neįtikėtinai veikia ši keista priemonė.

Ji rašė: „Štai mano darytos orkaitės durelių ir kitų namų vietų prieš ir po nuotraukos. Procesas tetrunka kelias minutes ir įtariu, kad jis yra visiškai ekologiškas.

REKLAMA

Mano namuose kietas vanduo, todėl nuolat kyla problemų dėl kalkių ir vandens dėmių. Tam naudoju sepijų kaulus. Jais užkandžiauti mėgsta banguotosios papūgėlės ir ropliai.“

Sepijų kaulai - tai sepijų viduje randami kieti moliuskų kiaukutai.

Pasak įrašo autorės, juos ji susirenka nemokamai, jūros bangų išmestus į paplūdimį, arba, jei ten jų neranda, už 1 svarą jų įsigyja gyvūnų parduotuvėje.

Namų valymas (nuotr. facebook.com)

Toliau ji papasakojo, kaip juos naudoja. Ji sakė: „Pakanka juos perpjauti, kad atsivertų viduryje esantis minkštimas, sušlapinti ir trinti sukamaisiais judesiais. Sepijų kaulai tiesiog suėda visas kalkes ir pridegusius riebalus.

Nežinau, dėl kokios mokslinės priežasties tai veikia, bet šią priemonę naudoju jau daugelį metų savo juodo granito virtuvės paviršiams, aplink čiaupus ir dušo durelių vandens dėmėms valyti, klozete susikaupusioms kalkėms, čiaupams ir kaiščių ertmėms vonioje ir kriauklėje, ši priemonė net pašalina rūdis.“

Jos įrašas patiko šimtams žmonių, kurie jai dėkojo už vertingą patarimą.

Namų valymas (nuotr. facebook.com)

Vienas žmogus atsakė: „Niekuomet nebūčiau pagalvojęs, kad sepijų kaulai turi tokį poveikį. Tikrai išbandysiu šį dalyką, nes tai – dar viena visiškai ekologiška priemonė, o man tai labai patinka.“

Kita komentatorė pridėjo: „Oho, būtinai išbandysiu! Ačiū.“ Dar vienas žmogus tiesiog parašė: „Nuostabu“.


Rašyti komentarą...
F
Fargo
2019-05-24 11:28:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar labai gerai viską išvalo lakštingalų liežuvėliai. Tiesiog pasigauni lakštingalą, išpjauni liežuvį ir nuvalai kalkėtas vietas. Dar veiksmingiau, negu sepijų kaulai!
Atsakyti
0

b
bum
2019-05-24 12:03:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirkt nereikia pamyzi į kriauklė ir viskas svaru.
Atsakyti
0

B
Baikit
2019-05-24 12:08:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai nedkistu pilna, ims gaudyt lakstingalas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų