Po gimdymo mirė žinomo vilniečio žmona: trys vaikai liko be mamos

Vilnietis renginių organizatorius, vedėjas bei trijų vaikų tėtis Evaldas Venskutonis pastarosiomis dienomis išgyvena sunkų laikotarpį. Staiga tapęs našliu, vyras liko vienas su dviem vaikais ir naujagimiu ant rankų. Nors vyras pastarąsias dienas noriai priiminėjo užuojautas ir tikino nežinąs, kuo galima padėti jo šeimai, šiandien vyras kreipėsi į visuomene su prašymu. 

Evaldas Venskutonis (nuotr. asm. archyvo)

Vilnietis Evaldas Venskutonis yra žinomas renginių srityje, vyro pavardė yra gerai žinoma tarp įvairių įmonių ir užsakovų. Trijų vaikų tėtis, kalbėdamas apie šeimą ištikusią nelaimę vis dar sunkiai renka žodžius. Nors jo žmona vyrui padovanojo trečiąją atžalą, vis dėlto pati ji po gimdymo neišgyveno. 

„Visiems ačiū už susidomėjimą mano istorija. Tai nėra istorija apie mane, tai istorija apie mano šeimos situaciją ir kaip galima padėti šeimai išsikapstyti iš ne tik moralinės duobės, bet ir finansinių tam tikrų situacijų, kurios ištinka, netekus vieno iš šeimos maitintojų.

Netekus šeimos nario, kuris nešė pajamas į bendrą šeimos biudžetą, kažkokiu būdu rasti formų, kurios padėtų atsistatyti tiek savijautai, tiek finansinei šeimos pusei“, – pasakoja našlys likęs vyras.

Vyras, neseniai išgyvenęs netektį, savo prašymu pasidalijo ir viešoje feisbuko erdvėje. E. Venskutonis įraše patikina, kad iki šiol jam plūsta daug užuojautų ir daugelis klausia, kaip būtų galima pagelbėti šeimai.

Darbas padeda užsimiršti

Nors visą laiką vyras atsakydavo, kad nežino, tačiau patikina, kad dabar tikrai žino, kaip būtų galima padėti jo šeimai.

REKLAMA

„Man stipriai padėsite, jei užversite renginiais. Rekomenduokite mane įmonėms ir privatiems asmenims organizuoti jų šventes arba tiesiog pravesti jų renginius. Dabar man kaip niekada reikia kuo daugiau įtemptai dirbti, kažką veikti. Tam, kad nebūtų laiko nerti į apmąstymus bei prisiminimus“, – jautriai žodžius internete dėlioja vyras.

Ir iš tiesų, tv3.lt portalui susisiekus su pačiu vyru, jis patikina, kad nors šiuo metu jis turi užsakymų, jam papildomi darbai tikrai praverstų:

„Darbų prašau tam, kad nebūtų, kada galvoti, gailėti savęs. Tokiu būdu galėčiau neigiamą energiją nukreipti į darbą, aktyvumą ir uždarbį, kas turėtų teigiamą poveikį mano šeimos gerovei. Taip galėsiu geriau pasirūpinti savo šeima, vaikų ateitimi, galų gale grąžinti skolas ir paskolas“.

Trokšta organizuoti renginius

Be žmonos likęs E. Venskutonis dabar turi pats pasirūpinti be mamos likusiais dviem berniukais ir naujagimiu. Ieškodamas papildomo darbo ir taip siekdamas kuo greičiau atsigauti, vyras priduria, kad jis užsiima ne tik renginių vedimu, bet taip pat ir organizavimu.

„Aš pats esu ir renginių organizatorius. Pilnai organizuoju renginius nuo nulio: tiek privačius, tiek didesnius – įmonėms, viešus renginius. Taip pat labai norėčiau akcentuoti, kad jeigu reikia organizuoti renginį, tuomet turi veiklos kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro, turi nuolatos galvoti.


Rašyti komentarą...
S
SKAITYTOJA
2019-05-21 19:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve, dieve - 21 amžius, taigi ne Smetonos laikai !!!
Atsakyti
-7

J
Jūratė Ladukaitė Staseliūnė
2019-05-21 20:49:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai nuoširdi užuojauta tėveliui ir vaikučiams
Atsakyti
-3

D
Dalia
2019-05-21 20:10:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galiu padėti su vaikučių priežiūra. Labai užjaučiu tėvelį ir mažylius.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų