Pirmosios UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynės nugalėtojo neišaiškino. Madrido „Atletico“ ilgą laiką žaidė dešimtiese, bet sugebėjo išsigelbėti ir mačą svečiuose su Londono „Arsenal“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Ispanijos ekipa mažumoje liko 10-ąją minutę, kai antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Šime Vrsaljko.

„Arsenal“ kiekybine persvara pavyko pasinaudoti 61-ąją minutę. Po Jacko Wilshere’o perdavimo įmušė Alexandre’as Lacazette’as.

„Atletico“ rezultatą išlygino 82-ąją minutę. Tikslus buvo Antoine’as Griezmannas.

Kitose rungtynėse Marselio „Olympique“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Salzburg“.

15-ąją minutę įmušė Florianas Thauvinas, 63-ąją – Clintonas Njie.

Atsakomieji mačai – po savaitės Madride ir Zalcburge.