Nors japonai prieš pasaulio ledo ritulio čempiono 1B diviziono kovas buvo laikomais vieni favoritų, Lietuvos rinktinė įrodė, kad ji yra ne iš kelmo spirta. „Mūsų svajonių komanda“ trečiadienį Japonijos ekipą sutriuškino 6:1 (2:0, 2:0, 2:1).

Šeimininkai per pirmuosius du kėlinius pelnė po porą įvarčių. Pirmajame trečdalyje pasižymėjo Edgaras Rybakovas (3 minutė) ir Arnoldas Bosas (4 min.). Antrajame tikslūs buvo A. Bosas (27 min.) bei Povilas Verenis (28 min.).

Kai A. Bosas atliko antrąjį savo taiklų smūgį, jam asistavo Dainius Zubrus.

41-ąją minutę svečiams garbės įvartį pelnė Ryo Hashimoto.

Į tai lietuviai atsakė dviem įvarčiais – 45-ąją pasižymėjo Danielis Bogdziulis, 56-ąją – „hetriką“ įsirašęs A. Bosas.

Lietuvos rinktinė (9 taškai) – vienintelė čempionato komanda, laimėjusi visas trejas rungtynes per pagrindinį laiką.