16
„Timberwolves“ – „Rockets“ rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Fantastišką puolimą pademonstravusi Hiustono „Rockets“ ekipa per trečiąjį dvikovos kėlinį į varžovų krepšį sukratė 50 taškų bei užfiksavo antrą rezultatyviausią ketvirtį NBA atkrintamųjų varžybų istorijoje.

16

Po dviejų kėlinių turėtas 1 taško pranašumas po įspūdingo trečiojo ketvirčio virto 31 taško triuškinančia persvara. Mike'o D'Antoni kariauna išvykoje 119:100 (21:21, 29:28, 50:20, 19:31) įveikė Minesotos „Timberwolves“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-1.

Atkrintamųjų varžybų vieno kėlinio rezultatyvumo rekordas priklauso Los Andželo „Lakers“, kuris 1962-aisiais per ketvirtąjį ketvirtį Detroito „Pistons“ vyrukams atseikėjo 51 tašką.

Per trečiąjį ketvirtį rezultatyvumu išsiskyrė Jamesas Hardenas, pelnęs 22 iš savo 36 taškų. 15 taškų per šį kėlinį pelnė Chrisas Paulas.

Minesotos ekipa antrajame kėlinyje dar turėjo 7 taškų pranašumą (36:29). Vis tik po ilgosios pertraukos Hardenas pelnė 17 iš pirmųjų 20 komandos taškų, o Erico Gordono tolimas metimas su trečiojo kėlinio pabaigą skelbiančia sirena atnešė Hjustono komandai 31 taško persvarą (100:69).

„Rockets“ gynybai iš žaidimo pavyko išjungti Jeffą Teague'ą. Minesotos atakų generolas per 28 minutes pelnė vos 2 taškus (1/4 dvit., 0/3 trit.) bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Visgi „Timberwolves“ komandoje žibėjo Derrickas Rose'as. Nuo suolo pakilęs įžaidėjas varžovų gynybą draskė tiek greitose atakose, tiek poziciniame žaidime. Gynėjas pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Aikštelės šeimininkai šiame susitikime pataikė 8 tritaškius iš 22 (36,4 proc.), tuo metu Teksaso valstijos ekipa varžovams įsūdė 16 tolimų metimų iš 43 (37,2 proc.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 22 (15 atk. kam.), Jimmy Butleris 19, Derrickas Rose'as 17, Andrew Wigginsas 14.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (5/11 trit.), Chrisas Paulas 25, Ericas Gordonas 18, Trevoras Ariza 15.