„Mūsų svajonių komanda“ iškovojo antrąją pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizione. Lietuvos rinktinė 8:3 (3:1, 3:1, 2:1) sutriuškino Rumunijos ekipą.

Svečiai į Kauną neatsivežė keturių natūralizuotų ukrainiečių. Jiems dėl formalumų neleido žaisti tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF).

Prieš rungtynes daugiausia sirgalių aplodismentų sulaukė Dainius Zubrus. Aistruolių rankos netrukus vėl darbavosi – 3-ąją minutę įmušė Edgaras Rybakovas, 4-ąją – Povilas Verenis. Pirmajam rezultatyvų perdavimą atliko Darius Kasparaitis.

Jis 11-ąją minutę asistavo dar kartą, o įvartį pelnė E. Rybakovas.

Vėliau lietuviai atsipalaidavo ir 17-ąją minutę pasižymėjo rumunas Gergo Biro.

Antrojo trečdalio pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 24-ąją minutę tikslus buvo Danielis Bogdziulis, 29-ąją – G. Biro.

Kėlinio pabaigoje įvarčius pelnė lietuviai – 35-ąją minutę Markas Kaleinikovas, 40-ąją – Arnoldas Bosas. Pirmajam rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus.

Žvaigždė asistavo ir trečiajame kėlinyje, kai 43-ąją minutę įmušė A. Bosas. 47-ąją tikslus buvo Ugnius Čižas, 49-ąją – G. Biro.

Geriausi rungtynių žaidėjai – G. Biro bei E. Rybakovas.

Lietuvos rinktinė (6 taškai) – vienintelė čempionato komanda, abejas rungtynes laimėjusi per pagrindinį laiką.