Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovas pradėjo užtikrinta pergale.

Kaune vykstančio čempionato pirmosios dienos centrinėse rungtynėse šeimininkai 3:0 įrodė pranašumą prieš kroatus.

Pirmąjį įvartį Lietuvos nacionalinei komandai pelnė Tadas Kumeliauskas, kuris stipriu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką pirmajame kėlinyje likus žaisti 6 sekundes.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui persvarą padvigubino Emilijus Krakauskas, kuris pasiuntė į vartus nuo vartininko atšokusį ritulį.

Trečiąjį įvartį į Kroatijos rinktinės vartus mušė Ilja Četvertakas, pasižymėjęs likus žaisti 5 minutes antrajame kėlinyje.

Šiose rungtynėse oficialiai Lietuvos rinktinėje debiutavo 45-erių metų legendinis gynėjas Darius Kasparaitis.

Geriausiu Lietuvos nacionalinės komandos žaidėju šiose rungtynėse buvo pripažintas pirmojo įvarčio autorius T. Kumeliauskas.