34
Klaipėdos „Neptūnas“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ (nuotr. SCANPIX)

Mindaugas Girdžiūnas pirmą kartą grįžo į Klaipėdą vilkėdamas „Lietuvos ryto“ (27-6) marškinėlius, o jo vedami vilniečiai 90:72 (19:19, 26:21, 23:11, 22:21) nugalėjo vietos „Neptūną“ (23-10).

34

Praėjusiose tarpusavio rungtynėse blankiai žaidęs Girdžiūnas šįkart pasižymėjo rezultatyviu žaidimu ir Vilniečiai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos.

Chrisas Krameris bei Travisas Petersonas pelnė po 5 taškus ir Rimo Kurtinaičio auklėtiniai nutolo 15 taškų atstumu (57:42).

Šeimininkai bandė į tai reaguoti ir didžiąją dalį taškų baudų metimais rinkęs „Neptūnas“ šiek tiek sumažino deficitą (47:59), tačiau kėlinio pabaigoje dvitaškį atšokęs nuo gynėjo pataikė Krameris ir ekipas vėl skyrė solidus pranašumas (68:51).

Vis tik, kaip ir rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“, taip ir šįkart „Neptūnas“ rankų anksčiau laiko nenuleido. Želionis pelnė 4 taškus iš eilės, Seibutis pridėjo tritaškį, o Tomas Delininkaitis pelnė taškus su pražanga ir šeimininkų deficitas tesiekė 6 taškus (65:71).

Iš karto po to dar du taškus pelnė Seibutis, tačiau Rokas Giedraitis į tai atsakė tritaškiu, Loukas Mavrokefalidis metimu iš po krepšio ir „Lietuvos rytas“ vėl susikrovė saugesnį pranašumą (76:67).

Klysti pradėję uostamiesčio krepšininkai pradėjo dovanoti lengvus taškus.

Tuo pasinaudojo Girdžiūnas ir Krameris, pelnęs taškus su pražangą bei tokiu būdu vainikavęs svečių spurtą 10:0 (81:67).

Per likusią rungtynių dalį klaipėdiečiai nebeatrado jėgų antrajam spurtui ir turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Ši pergalė leido sostinės krepšininkams užsitikrinti antrąją vietą LKL reguliariame sezone.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 15, Renaldas Seibutis 13, Jerry Johnsonas ir Tomas Delininkaitis po 8.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 14, Benas Madgenas 13, Rokas Giedraitis ir Loukas Mavrokefalidis po 12, Chrisas Krameris 11.