23
„Arsenal“ – „West Ham“ (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar trejos 35-ojo turo rungtynės.

23

Pirmąjį mačą po oficialaus Arsene'o Wengero pareiškimo apie pasitraukimą iš trenerio posto sužaidė Londono „Arsenal”.

„Kanonieriai” turėjo sunkumų, tačiau mačo pabaigoje įsūdė tris įvarčius ir džiaugėsi pergale rezultatu 4:1 (0:0) prieš „West Ham”.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau antroje pusėje jų netrūko.

Nacho Monrealis (51 min) pirmasis išvedė „Arsenal” į priekį, tačiau 64-ąją minutę Marko Arnautovočius grąžino lygybę.

Vis dėlto aikštelės šeimininkai nenorėjo nuliūdinti po sezono ekipą paliksiančio trenerio ir rungtynėms artėjant į pabaigą kaip reikiant pasismagino.

Pranašumą 82-ąją minutę sugrąžino Aaronas Ramsey, o dar du įvarčius pridėjo Alexandere'as Lacazette'as (85 ir 89 min).

„Arsenal” lieka šeštoje turnyro lentelės pozicijoje, dėl išlikimo kovojantys „West Ham“ futbolininkai žygiuoja penkiolikti.

Kitoje dvikovoje „Burnley” išplėšė lygiąsias 1:1 (0:1) prieš „Stoke”.

Paskutinėje vakaro akistatoje naujieji šalies čempionai „Manchester City” 5:0 (2:0) namuose sudaužė „Swansea”.

Prie penkių komandos įvarčių prisidėjo Raheemas Sterlingas, Kevinas De Bruyne, Bernardo Silva, Davidas Silva ir Gabrielis Jesusas.