31
Ispanijos Karaliaus taurės finalas: „Barcelona“ – „Sevilla“  (nuotr. SCANPIX)

Vėlyvą sekmadienio vakarą Ispanijos sostinėje Madride paaiškėjo Karaliaus taurės laimėtojai.

31

Trisdešimtą jubiliejinį „Copa del Rey“ titulą klubo istorijoje iškovojo „Barcelona“ futbolininkai 5:0 (3:0) nepasigailėję „Sevilla“ komandos.

„Estadio Wanda Metropolitano“ stadione nuo pirmųjų dvikovos akimirkų dominavo katalonai.

Keturioliktą susitikimo minutę pirmasis tiksliu smūgiu į vartų tinklą prakalbo urugvajietis Luisas Suarezas išvedęs „Barcelona“ į priekį (1:0).

Ernesto Valverde auklėtiniai toliau tęsė priešininkų apgultį: 29 min Lionelis Messi skirtumą padvigubino (2:0).

Katalonų pirmojo kėlinio pasaką dar vienu pelnytu įvarčiu užbaigė L.Suarezas (40 min) – 3:0.

Po ilgosios pertraukos varžovų talžymą (4:0) pratęsė „Barcelona“ komandos veteranas Andresas Iniesta (52 min).

O paskutinį vinį į „Sevilla“ karstą įkalė 11 metrų baudinį realizavęs Phillippe Coutinho (5:0).

Tai buvo jau 40-as kartas, kai „Barcelona“ varžėsi Karaliaus taurės finale.

Katalonai šiame turnyre triumfavo jau ketvirtus metus iš eilės.

„Sevilla“ šį trofėjų yra laimėję penkis kartus, paskutinį sykį jiems tai pavyko padaryti 2010-aisiais metais.