Itin permainingose rungtynėse dėl penktosios vietos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) kovojantys „Šiauliai“ (14-19) išvykoje 105:99 pranoko Alytaus „Dzūkiją“ (9-24).

Tokia rungtynių baigtis itin palanki Prienų-Birštono „Vytauto“ (8-24) klubui, kuris nuo alytiškių atsilieka vos viena pergale.

Po dviejų kėlinių šiauliečiai pirmavo 51:40, tačiau po ilgosios pertraukos užsivedusi „Dzūkija“ surengė galingą spurtą.

Net 18:2 atkarpą laimėję šeimininkai po taiklių Parrisho Petty baudų metimų jau pirmavo 64:58, tačiau iki kėlinio pabaigos situaciją stabilizavę svečiai rezultatą išlygino (74:74).

Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Šiauliai“.

Vytautas Šarakauskas pataikė iš toli, dar vieną tolimą bombą pridėjo Nickas Zeisloftas, o po Lauryno Biručio taškų Saulės miesto komanda pirmavo 90:79.

Vis tik į lemiamą šturmą pakilę šeimininkai grįžo į rungtynes. Charlesas Callisonas smeigė tritaškį ir sumažino deficitą iki 4 taškų (92:96), tačiau svečiai į tai atsakė dvejomis sėkmingomis atakomis paeiliui ir vėl šiek tiek nutolo (100:92).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi Gediminas Žalalis, kuris iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviem minutėms, pataikė dar vieną tolimą metimą ir vėl priartino „Dzūkiją“ (95:100).

Vis tik šiauliečiai ir šiam išpuoliui rado atsakymą ir po Biručio trijų taškų nugalėtojas tapo aiškus (103:95).

„Dzūkija“: Parrishas Petty 17, Paulius Petrilevičius, Gediminas Žalalis ir Anatolijus Kaširovas po 15.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 22, Laurynas Birutis 19 (33 naud. bal.), Akeemas Wrightas 14.