20
„West Bromwich Albion“ – „Liverpool“ (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje startavo 35-ojo turo rungtynės.

20

Pirmoje dvikovoje „West Brom” namuose susigrūmė su „Liverpool”. Pergalę savo kišenėje turėję svečiai rungtynių pabaigoje iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir turėjo susitaikyti su lygiosiomis 2:2 (0:1).

Pranašumą „raudonieji” įgijo dar 4-ąją minutę, kai po trijų metų petraukos „Premier” lygoje pasižymėjo Danny Ingsas (1:0).

Be savo įvarčio tradiciškai neliko ir Mohamedas Salah - 72-ąją minutę egiptietis padvigubino pranašumą (2:0).

79-ąją minutę Jake'as Livermore'as taikliu smūgiu į vartų tinklą sugrąžino intrigą šioje akistatoje (1:2).

J. Kloppas po šio įvarčio iškart stiprino gynybą, tačiau tai nuo netikėtos pabaigos neišgelbėjo - Salomonas Rondonas 88-ąją minutę išplėšė lygiąsias (2:2).

„Liverpool” po šių rungtynių išlieka trečioje pozicijoje ir turi trijų taškų pranašumą prieš „Tottenham”.

Kovingas lygiąsias pasiekusi „West Brom” užima paskutinę poziciją ir šansų išlikti lygoje praktiškai nebeturi.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Watford” namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Crystal Palace” klubu.

Abi šios komandos kovoja dėl išlikimo lygoje: „Watford” žengia dvylikti, „Crystal Palace” – penkiolikti.