29
„Wizards“ – „Raptors“ (nuotr. SCANPIX)

NBA Rytų konferencijos atkrintamose varžybose pirmą kartą šiemet pralaimėjo skonį patyrė Toronto „Raptors“.

29

Kanados klubas išvykoje 103:122 (29:30, 32:39, 21:32, 21:21) neprilygo Vašingtono „Wizards“ ekipai.

Po šios akistatos serijos iki keturių pergalių rezultatas – 2:1 „Raptors“ naudai.

Net 18 „Raptors“ klaidų išprovokavę šeimininkai šiąnakt iš žaidimo atakavo puikiu 55 procentų taiklumu (47 iš 85), o prasidėjus ketvirtam kėliniui turėjo saugų devyniolikos taškų pranašumą (82:101), kurį išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

Per 23 sužaistas minutes Valančiūnas surinko 14 taškų (6/8 met., 1/1 trit., 1/1 baud.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, vieną rezultatyvų perdavimą ir 2 klaidas.

Įdomu, jog lietuviui esant aikštelėje „Raptors“ sužaidė lygiai, tačiau kai uteniškis sėdėdavo ant suolelio kanadiečiai praleido 19 taškų daugiau negu įmetė patys.

„Wizards“: Johnas Wallas (6 atk. kam., 14 rez. perd.) ir Bradley Bealas (4/9 trit.) po 28, Marcinas Gortatas 16 (8/10 met., 5 atk. kam.), Mike'as Scottas (4/4 met., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir Kelly Oubre po 12 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23 (10/22 met.), Kyle'as Lowry 19 (5/8 trit., 8 rez. perd., 5 kl.), Jonas Valančiūnas 14, O. G. Anunoby 12.