23
Sabonis ir „Pacers“ dar kartą paauklėjo LeBrono kariauną (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

Indianos „Pacers“ tęsia savo nuostabų žygį NBA atkrintamosiose varžybose.

23

Indianapolio komanda šiąnakt namuose po fantastiškai sužaistos antrosios rungtynių pusės 92:90 (20:31, 20:26, 23:12, 29:21) palaužė Klivlando „Cavaliers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 2:1.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę svečiai prieš pat ilgąją pertrauką susikrovė 17-os taškų pranašumą (40:57) ir pasiuntė grasinančią žinutę Domanto Sabonio ekipai.

Vis tik aikštelės šeimininkai nesutriko ir antroje mačo dalyje pradėjo tirpdyti deficitą.

Ketvirto kėlinio pradžioje Nate‘o Mcmillano auklėtiniai išlygino rezultatą (75:75) ir netrukus įgijo 7-ių taškų persvarą (84:77). Tiesa, LeBrono Jameso kariaunai pavyko atsitiesti ir sugrįžti į rungtynes.

Paskutinės atakos metu būtent „Cavaliers“ krepšininkų rankose buvo kamuolys, tačiau pergalę galėjęs išplėšti JR Smitho tritaškis skriejo pro šalį.

Per 24 aikštėje praleistas minutes Sabonis surinko 7 taškus (3/5 met., 0/1 trit., 1/1 baud.), prie kurių pridėjo po vieną atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir bloką bei dvi klaidas.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 30 (11/15 met., 7/9 trit.), Victoras Oladipo 18 (1/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kl.), Thaddeusas Youngas 12 taškų (7 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 28 (10/22 met., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kl.), Kevinas Love'as 19, George'as Hillas 13 taškų.