Madrido „Real“ krepšininkai atsitiesė po triuškinančio pralaimėjimo pirmose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą prieš Atėnų „Panathinaikos“ – 1-1.

Karališkasis klubas išvykoje 89:82 (16:21, 20:19, 32:21, 21:21) nugalėjo Xavi Pascualio auklėtinius.

Pirmą mačą „Panathinaikos“ buvo laimėjęs 95:67. Dabar serija keliasi į Madridą, kuriame vyks sekantys du susitikimai.

„Real“ uraganiškai sužaidė trečią kėlinį, kurį laimėjo 32:21. Tai leido susikrauti septynių taškų pranašumą prieš lemiamą kėlinį, bet vos jam prasidėjus šeimininkai spurtavo 7:0 ir išlygino rezultatą.

Vis tik „Real“ toliau išlaikė kontrolę savo rankose, o tą jiems padėjo daryti taikliai šaudomi tritaškiai, tapę vienu iš pergalės garantų.

Svečiai realizavo 11 tritaškių iš 20 (55 proc.). Tuo tarpu šeimininkai buvo žymiai netaiklesnis – 7 iš 25 (28 proc.).

Nugalėtojams Felipe Reyesas pelnė 18 (17 min., 25 n.b.), Jaycee Carrollas 17, Trey Thompkinsas 12, Rudy Fernandezas 10 taškų.

„Panathinaikos“ komandoje siautėjo Mike’as Jamesas, surinkęs 20 taškų (5/7 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud.), Andreianas Payne’as pridėjo 13, Nickas Calathesas 12, Chrisas Singletonas 11 taškų.