Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įsirašė įspūdingą pergalę Eurolygos ketvirtfinalio serijos su Pirėjo „Olympiakos“ starte, išvykoje palauždami varžovus po pratęsimo 87:78.

Kauniečiai dabar pirmauja 1-0. Serijoje kovojama iki trijų pergalių. Po mačo kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius pripažino, kad rungtynes galėjo laimėti bet kuri ekipa.

„Fantastiška pergalė. Vyrai sunkiais momentais nepalūžo. Tokių rungtynių ir tikėjomės“, – sakė jis.

„Žalgiris“ blogai pradėjo rungtynes ir atsiliko 8:23, bet sugebėjo atsitiesti.

„Buvo svarbus kiekvienos atakos išpildymas, tiek gynyboje, tiek puolime neduodant nieko už dyką. Vyrus suprantu, daugelis žaidė tokioje situacijoje pirmą kartą ir tai buvo gera pamoka. Turime eiti į priekį. Labai svarbu gerinti žaidimą serijos metu.

Vyrai kentėjo, idealiai žaisti sunku, mes to ir nelaukėmė. Pasižiūrėsime ramiai ir turime eiti toliau“, – sunkų startą vertino treneris.

Jis įsitikinęs – serija tik prasideda ir „Žalgiris“ privalo dėti dar vieną žingsnį į priekį penktadienį, kai komandos antrą kartą susikaus Pirėjuje.

„Dar čia nieko neįvyko. Serija prasidėjo ir bus tikra. Turime gerinti žaidimą, jei norime eiti toliau. Reikia dar labiau susikoncentruoti ties detalėmis ir neužmigti ant laurų.

Turime būti pasiruošę, kad po 48 valandų jie kibs į atlapus. Reikia kentėti, kentėti ir kažkuriuo momentu smogti. Tą mes ir darėme, bet reikia žaisti geriau“, – sakė jis.

„Žalgiris“ šiose rungtynėse varžovams išrašė net 8 blokus.

„Tai buvo atsidavimo, užsivedimo klausimas“, – auklėtinius gyrė Šaras.