21
Domantas Sabonis (nuotr. SCANPIX)

Indianos „Pacers“ komanda su Domantu Saboniu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje atrodė labai užtikrintai ir pirmosiose serijos rungtynėse svečiuose nepaliko jokių šansų Klivlando „Cavaliers“ klubui – 98:80 (33:14, 22:24, 18:27, 25:15).

21

LeBronas Jamesas pirmajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų etape buvo iškovojęs 21 pergalę paeiliui, tačiau ši serija – baigta.

Slogiai rungtynes pradėjęs ir pražangas rinkęsis Sabonis taškus rinko ketvirtajame kėlinyje, kurių pelnė 4 (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir užsidirbo 5 asmenines pražangas.

„Pacers“ varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmosiomis minutėmis. Bojanas Bogdanovičius pelnė 5 taškus paeiliui ir Indianos ekipa buvo priekyje 17:4, o prasidėjus paskutinei pirmojo kėlinio minutei, svečių pranašumas buvo trigubas – 30:10.

Antrajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi LeBronas Jamesas. Jis surinko 5 taškus iš eilės ir aptirdė „Cavaliers“ deficitą iki 12 taškų (30:42).

Vis tik prieš prasidedant ilgajai pertraukai, sėkmingai sužaidė Mylesas Turneris ir prieš pat antrojo ketvirčio pataikė tritaškį bei sugrąžino solidų pranašumą savo ekipai (55:38).

Kur kas rimtesnę paraišką į sugrįžimą šeimininkai pateikė trečiajame ketvirtyje. LeBronas realizavo baudų metimus, J.R. Smithas smeigė sudėtingą tritaškį, o „Cavaliers“ spurtą 20:6 vainikavo Kevino Love‘o tolimas šūvis su Domanto Sabonio pražanga (63:70).

„Pacers“ padėtį stabilizavo ketvirtajame kėlinyje.

Oladipo smeigė tritaškį, Sabonis pelnė pirmuosius savo taškus, o svečių lyderis pridėjo dar du taškus ir Indianos ekipa vėl atitrūko (85:71).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (7/17 metimų, 12 rez. perd., 10 atk. kam.), J.R. Smithas 15 (3/6 trit.), Larry Nance‘as 10.

„Pacers“: Victoras Oladipo 32 (5/10 dvit., 6/9 trit.), Mylesas Turneris 16, Bojanas Bogdanovičius 15 (1/6 trit.), Lance‘as Stephensonas 12.