Prienų-Birštono „Vytautas“ (7 pergalės / 24 pralaimėjimai) ir toliau nesudeda ginklų kovoje dėl devintosios turnyro lentelės vietos. Šį kartą prieniškiai susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (9/22) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidęs „Vytautas“ 74:63 (21:17; 23:14; 13:15; 17:17) palaužė „Dzūkiją“.

Klysti nebegalintis „Vytautas“ išsaugojo teorines viltis pakilti iš 10-osios turnyro lentelės vietos. Tačiau nuo aukščiau esančių „Dzūkijos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ ekipų prieniškius vis dar skiria dvi pergalės.

Dzūkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdami 11 taškų deficitą (46:57), tačiau jį per kelias minutes ištirpdė iki šešių (54:60). Vis dėlto „Vytautas“ nesuglumo – pelnė aštuonis taškus be atsako ir atstatė dviženklę persvarą. Prieniškiai padidino savo pranašumą iki 14 taškų, o pabėgę atgal nebesižvalgė ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Vytautą“ į pergalę vedė Edvinas Šeškus, pelnęs 17 taškų ir Eigirdas Žukauskas, pridėjęs 13.

„Dzūkijos“ gretose Alanas Wigginsas pelnė 15 taškų ir atkovojo aštuonis kamuolius.

„Vytautas“, žinodamas rungtynių svarbą, susitikimą pradėjo itin galingai ir, sužaidus keturias minutes, pirmavo 11:1.

Nors „Dzūkija“ atsilikimą greitai ištirpdė, namuose rungtyniavęs „Vytautas“ antrajame kėlinyje spurtavo 20:7, o tai leido į pertrauką išeiti turint 13 taškų persvarą – 44:31.

Trečiajame kėlinyje „Vytautas“ buvo įgijęs ir 20 taškų pranašumą (53:33), tačiau dzūkai ketvirtį užbaigė spurtu 13:4 ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų – 46:57. Vis dėlto „Dzūkijai“ lemiamam šturmui ketvirtajame kėlinyje jėgų neužteko.

Šios rungtynės ne itin gerai susiklostė LiAngelui Ballui, kurio taikiklis iš toli tiesiog užsikirto. Snaiperis prametė visus penkis tritaškius ir pelnė šešis taškus. Tuo metu jo brolis LaMelo į kovą mestas nebuvo.

„Dzūkijai“ šiose rungtynėse nepadėjo ir užtikrintai laimėta kova dėl kamuolių (42:33). Vis dėlto prieniškiai kur kas labiau saugojo kamuolį ir suklydo 11 kartų. Alytiškiai – 17.

„Vytautas“: Edvinas Šeškus 17, Eigirdas Žukauskas 13, Egidijus Dimša 9.

„Dzūkija“: Alanas Wigginsas 15 (8 atk. kam.), Gediminas Žalalis 12, Nikolaos Stylianou ir Paulius Petrilevičius (9 atk. kam.) po 10.