Įspūdingos Pirmos lygos rungtynės sužaistos Telšiuose, kur vietos „Džiugas“ 3:4 (0:2) pralaimėjo „Pakruojui“. Liudininkai teigia, kad emocijos virė ne tik mačo metu, o ir po jo.

Svečiai susitikimo pradžioje pirmavo 2:0. 2-ąją tikslus buvo Maksymas Pyrohovas, 18-ąją – Vaidas Viktoravičius.

Po pertraukos rezultatas tapo 3:0. 56-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Donatas Strockis.

„Džiugas“ per 16 minučių išlygino rezultatą. 59-ąją pasižymėjo Erikas Vainoras, 61-ąją – Andrius Lipskis, 75-ąją – Davydas Arlauskis.

Vis dėlto šeimininkai pergalės neiškovojo. 93-ąją dar vieną 11 metrų baudinį realizavo D. Strockis.

Emocijos virė ir rungtynėms pasibaigus.

„Neblogas sujudimas. Teisėjai be apsaugos turėjo praeiti pro 300 žiūrovų. Skraidė ir tara, ir kumščiai, – feisbuke rašė viską gyvai stebėjęs Tadas Steponaitis. – Po švilpuko teisėjų brigada tiesiog atsistojo aikštės viduryje, nes žiūrovai nesiskirstė. Kai arbitrai pradėjo judėti, jiems reikėjo pereiti pro visą minią. Prasidėjo taros mėtymas, teisėjų stumdymas į nugarą ir bandymas orą atvėsinti kumščiais. Gerai, kad aistras apramino „Pakruojo“ futbolininkai ir pora neutralių žmonių. Rungtynių pradžioje stadione buvo du apsaugos darbuotojai, bet per visą sumaištį jų nebemačiau.“

Portalas tv3.lt susisiekė su rungtynių inspektoriumi Gintautu Mirausku. Šis liudininko pasakojimus paneigė: „Nieko ten nebuvo. Žiūrovai truputį parėkavo ir tiek.“

Mačo protokole paliktas toks įrašas: „Rungtynes pradėjome penkiomis minutėmis vėliau, nes laukėmė medicinos pagalbos automobilio. Po mačo nepasirūpinta oficialių asmenų saugumu – nebuvo apsaugos darbuotojo. Neišvengėme kontakto su žiūrovais – vienas jų kliudė praeinančio teisėjo koją.“

Mače dirbo arbitras Ugnius Veprauskas. Jam talkino Žilvinas Yla ir Justas Valatka.