Dvi skirtingas rungtynių puses sužaidęs Panevėžio „Lietkabelis“ (19-11) atsitiesė po praėjusį savaitgalį patirto netikėto pralaimėjimo Utenos „Juventus“ ekipai.

Po didžiosios pertraukos pavyzdingą gynybą demonstravę Ramūno Butauto auklėtiniai namuose 95:64 sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ (9-21) krepšininkus.

Į pergalę šeimininkus vedė 19 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius.

Antrojo ketvirčio pabaigoje alytiškiai atsilikinėjo tik 34:35, tačiau „Lietkabelis“ spurtavo 10:0 ir vos prasidėjus antrai mačo pusei įgijo dviženklį pranašumą 45:34.

Dažnai klydusių Alaro Varrako auklėtinių puolimas vėliau dar labiau užstrigo, o tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ prieš ketvirtąjį kėlinį surengė dar vieną spurtą 9:0 bei nutolo 56:39.

Per paskutines 10 minučių „Dzūkijai“ išsigelbėti nepavyko: svečių deficitas toliau augo, o finalinė sirena užfiksavo jų pralaimėjimą 31 taško skirtumu.

Alytaus ekipa patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Ketvirtadienį pasivyti pagal pergales ją gali Kėdainių „Nevėžis“.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 19 (4/5 trit.), Donatas Tarolis 14, Lukas Aukštikalnis ir Žanis Peiners po 12, Darjušas Lavrinovičius 11, Simas Jasaitis 10.

„Dzūkija“: Nikoloas Stylianou 12, Gediminas Žalalis ir Paulius Petrilevičius po 11.