51
Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (nuotr. Fotodiena.lt)

„Betsafe-LKL“ čempionato akistatoje tarp Kauno „Žalgirio“ (26-4) Klaipėdos „Neptūno“ (22-8) komandų užfiksuotas nepadorus rezultatas.

51

Viso susitikimo metu įspūdingai dominavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose nepasigailėjo varžovų ir laimėjo net 94:47 (26:13, 33:10, 18:10, 17:14).

„Žalgiris“ iškovojo didžiausią sezono pergalę, o beviltiškai atrodžiusi Klaipėdos ekipa užfiksavo šio sezono „Betsafe-LKL“ rezultatyvumo antirekordą.

Galingai abejose aikštelės pusėse žaidę šeimininkai link pergalės pradėjo žygiuoti pirmojo kėlinio viduryje, kai spurtavo 23:6 bei išsiveržė į priekį 33:15.

Solidų pranašumą susikrovę žalgiriečiai nesiruošė mažinti apsukų. Jie surengė dar vieną spurtą 26:8 ir įpusėjus mačui pirmavo net 59:23.

Po didžiosios pertraukos uostamiesčio ekipos košmaras tęsėsi. Neatsipalaidavę kauniečiai tęsė įspūdingą pasirodymą ir trečiajame kėlinyje talžė varžovus 77:33.

Paskutiniajame ketvirtyje rungtynių tempas kiek sulėtėjo, o tai leido „Neptūnui“ išvengti dar didesnio pažeminimo.

„Neptūnas“ šiame susitikime nepataikė nė vieno tritaškio – pro šalį skriejo visi 15 išmesti tolimi metimai. Tuo metu „Žalgiris“ pataikė 8 tritaškius iš 14. Visus juos – per du kėlinius.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 19, Beno Udrihas 15, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas po 9.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 9, Edgaras Želionis 7, Renaldas Seibutis, Vytautas Šulskis ir Laurynas Beliauskas po 6.