15
Toronto „Raptors“ – Bruklino „Nets“ 116:112 (nuotr. SCANPIX)

Jonas Valančiūnas sužaidė galingas 22 minutes ir padėjo komandai laimėti. Toronto „Raptors“ šiąnakt savo aikštėje 116:112 (31:32, 28:32, 25:27, 32:21) įveikė Bruklino „Nets“ krepšininkus.

15

Pirmoji rungtynių dalis vyko atkakliai, o trečiajame kėlinyje svečiai atitrūko, įgiję dviženklę persvarą – 86:72.

„Raptors“ varžovus aplenkė ketvirtojo kėlinio viduryje – 100:99. Toronto krepšininkai, likus pusantros minutės, pirmavo 110:103.

„Nets“ nepasidavė ir kovojo iki galo, bet šeimininkai atsilaikė.

J. Valančiūnas žaidė 22 minutes, per kurias pelnė 23 taškus ir atkovojo aštuonis kamuolius. Lietuvis pataikė septynis dvitaškius iš 10-ies. Vidurio puolėjas metė keturis tritaškius, tikslą pasiekė vienas. Jonas realizavo visas šešias baudas.

Pirmajame kėlinyje rungtynių komentatorius sužavėjo J. Valančiūno sprintas greitos atakos metu.

Trigubą dublį surinko J. Valančiūno komandos draugas Kyle’as Lowry. Tą patį padarė ir svečių atstovas D’Angelo Russellas.

Rungtynės buvo trumpam sustabdytos, mat teisėjai paprašė pamatuoti vieno krepšių horizontalumą.

„Raptors“: Kyle Lowry 25 (5/6 tritaškių, 6/6 baudų, 12 rezultatyvių perdavimų, 10 atkovotų kamuolių), Jonas Valančiūnas 23 (7/10 dvitaškių, 6/6 baud., 8 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 21 (8/17 dvit., 5/9 baud.), Fredas Van Vleetas 16 (6/12 met., 6 atk. kam.), Pascalis Siakamas 11 (8 atk. kam.), Serge Ibaka 10 (5/7 dvit.).

„Nets“: D’Angelo Russellas 18 (8/17 dvit., 13 rez. perd., 11 atk. kam.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 18 (8/11 dvit., 7 atk. kam.), Allenas Crabbe 18 (5/8 trit.), DeMarre Carrollas 14, Jarrettas Allenas 13 (7/7 baud., 7 atk. kam.), Dante Cunninghamas 10.

„Raptors“ (54 pergalės / 19 pralaimėjimų) – geriausia Rytų konferencijos komanda. „Nets“ (23/50) – 13-a.

Toronto krepšininkai užsitikrinę vietą atkrintamosiose, Bruklino ekipa ten prasibrauti šansų nebeturi.