50
A.White'as. (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį Eurolygos rungtynėse 77:65 palaužė Milano „AX Armani“, tačiau šios gyvybiškai svarbios pergalės galėjo ir nebūti, jeigu monstriškai nebūtų prabilęs Aaronas White’as.

50

Trečią kėlinį amerikietis pabaigė metimu iš po krepšio su sirena, o šou pratęsė ketvirtajame kėlinyje. Jis tris su puse minutės vienas rinko visus „Žalgirio“ taškus, taip jų pelnydamas 12 iš eilės.

Per šią stulbinančią A.White’o atkarpą rezultatas nuo 52:50 šoktelėjo iki 64:53.

Pasirodymą aukštaūgis baigė su 16 taškų (6/8 dvit., 8 atk. kam.).

Rungtynes Eurolygos kanale komentavęs Andy Westas po vienos A.White’o epizodo nustebęs klausė: „Ar tai Aaronas White’as ar Michaelas Jordanas?“.

Tuo tarpu Italijos sporto dienraštis „La Gazzetta dello sport“ A.White’ą vadino laukiniu.

„Milanas laikėsi tris kėlinius, kol galiausiai pasidavė „Žalgiriui“, kurį į priekį tempė laukinis A.White’as, surengęs lemiamu tapusį spurtą“, - rašė italai.