9
Orlando „Magic“ – Toronto „Raptors“ 86:93 (nuotr. SCANPIX)

Toronto „Raptors“ iškovojo eilinę pergalę NBA lygoje. Kanados komanda svečiuose 93:86 (24:25, 28:26, 16:25, 25:10) įveikė Orlando „Magic“. Nugalėtų krepšininkas Jonas Valančiūnas įspūdingai startavo ir buvo netoli dvigubo dublio, bet lemiamomis minutėmis nežaidė.

9

J. Valančiūnas pelnė pirmuosius aštuonis iš 11 komandos taškų. Du jų – galingu dėjimu.

Rungtynės vyko atkakliai.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Aaronas Gordonas pataikė tritaškį, kilstelėjęs šeimininkų persvarą iki dviženklės (76:66).

„Raptors“ rezultatą pavyko išlyginti lemiamo ketvirčio viduryje (78:78). Toronto komanda ir toliau žaidė galingai. Priešpaskutinę minutę svečiai įgijo dviženklę persvarą – 91:80.

„Raptors“ metė 17 baudų ir pataikė devynias (53 procentai). „Magic“ realizavo tris iš penkių (60 proc.).

J. Valančiūnas žaidė 20 minučių. Toronto komanda ketvirtąjį kėlinį laimėjo 25:10. Lietuvis turėjo problemų gindamasis, tad nuo trečiojo ketvirčio vidurio sėdėjo ant suolo. Vidurio puolėjo statistika – devyni taškai ir aštuoni atkovoti kamuoliai. Jonas prieš tai dviženklį taškų skaičių buvo pelnęs 11 rungtynių iš eilės.

Mačą Orlando dėl ligos praleido „Raptors“ lyderis DeMaras DeRozanas.

„Magic“: Shelvinas Mackas 17 (7/16 metimų), Aaronas Gordonas 16 (7/15 met., 6 atkovoti kamuoliai), Nikola Vučevičius 15 (7/19 met., 9 atk. kam.), Jonathanas Isaacas 10 (5 atk., 5 perimti kam.).

„Raptors“: Kyle’as Lowry 25 (7/13 tritaškių, 8 rezultatyvūs perdavimai, 5 atk. kam.), Serge Ibaka 13 (5/11 met., 6 atk. kam.), Delonas Wrightas 10 (5 atk. kam.), Normanas Powellas 10.

„Raptors“ (53 pergalės / 18 pralaimėjimų), užtikrintai pirmauja Rytų konferencijoje, lenkdama Bostono „Celtics“ (48/23). „Magic“ (21/50) – 14-a.

Toronto krepšininkai užsitikrinę vietą atikrintamosiose, o Orlando komanda ten patekti šansų nebeturi.