18
„Barcelona“ - „Chelsea“ rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygoje sužaisti du paskutiniai atsakomieji aštuntfinalių mačai - toliau žengė „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“.

18

Jos prisijungė prie Madrido „Real“, „Sevilla“, Turino „Juventus“, „Roma“, „Liverpool“, „Manchester City“ komandų. Ketvirtfinalio burtai bus ištraukti penktadienį.

Katalonijoje Lionelis Messi įsirašė įspūdingą asmeninį pasiekimą, kurį vainikavo graži „Barcelona“ pergalė. „Barcelona“ 3:0 (2:0) įveikė Londono „Chelsea“. Pirmasis mačas Anglijoje buvo pasibaigęs 1:1.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau antrą minutę, kai pasižymėjo L.Messi. Netrukus jis sukūrė ir antrą įvartį - po jo perdavimo Ousmane’as Dembele (20 min.) siuntė svečius į nokdauną.

Reikalus tvarkyti baigė tas pats L.Messi, pasižymėjęs antrą kartą 63 min. Šis įvartis buvo šimtasis argentiniečio tikslus smūgis Čempionų lygos varžybose.

Kitose trečiadienio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ futbolininkai Stambule 3:1 (1:0) įveikė „Bešiktaš“ ir sutvarkė formalumus.

Pirmas rungtynes Miunchene vokiečiai buvo laimėję 5:0, tad į Turkiją vyko jau ramūs.

Atsakomosiose rungtynėse jie ir vėl netruko pasižymėti - jau 18-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara.

Vos prasidėjus antram kėliniui į dar gilesnę duobę „Bešiktaš“ krito po to, kai į savus vartus įsimušė Gokhanas Gonulas.

59 min. rezultatą kiek švelnino Vagneris Love’as, bet tašką rungtynėse padėjo Sandro Wagneris (84 min.).

„Bayern“ aštuntfinalį laimėjo bendru rezultatu 8:1.