32
„Nets“ - „Raptors“ (nuotr. SCANPIX)

Fantastiškus rezultatus NBA pirmenybėse ir toliau demonstruoja Rytų konferencijos lyderiai Toronto „Raptors“ (50-17).

32

Devintą pergalę iš eilės iškovojęs Kanados klubas šiąnakt svečiuose 116:102 (32:40, 25:27, 30:18, 29:17) įveikė Bruklino „Nets“ (21-47) ekipą.

Stulbinančią tritaškių seriją pirmame kėlinyje „Nets“ sirgaliams padovanojo įžaidėjas D'Angelo Russellas, pataikęs visus septynis pirmuosius tolimus metimus.

Viso net 24 taškus per pirmąsias dvylika minučių pelnęs Russellas pakartojo dar 2005-ais metais užfiksuotą tuometiniam Niudžersio klubui atstovavusio Vince'o Carterio pasiekimą.

„Raptors“ trečiojo kėlinio pradžioje atsiliko 59:74, tačiau tada pelnė 15 taškų iš eilės ir rezultatą išlygino. Iniciatyvą svečiai perėmė paskutiniame kėlinyje, kai, vedami C.J. Mileso, spurtavo 14:4 ir nutolo 103:95. Milesas per šią atkarpą pataikė 3 tritaškius, o JV pasižymėjo galingu dėjimu.

Lemiamas rungtynių kėlinys priklausė „Raptors" klubui, kuriam tai buvo 16-oji pergalė per paskutines 17 rungtynių.

Valančiūnas per 27 minutes 20 kartų atakavo krepšį, kas yra naujas jo karjeros NBA rekordas.

Lietuvis pataikė 12 dvitaškių iš 19 ir prametė vienintelį tritaškį. Jis taip pat realizavo 2 baudas iš 5. Aukštaūgis pasižymėjo 1 rezultatyviu perdavimu, 1 bloku, 1 klaida ir 1 pražanga.

26 pelnyti taškai yra jo antras geriausias šio sezono rezultatas. Rezultatyviau JV žaidė tik mače su Jutos „Jazz“, kai surinko 28 taškus.

Vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinęs Toronto klubas užtikrintai pirmauja Rytų konferencijoje.

„Nets“: DiAngelo Russellas 32 (7 atk. kam.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 19, Carisas LaVertas 11, Dante Cunninghamas 10.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 26, DeMaras DeRozanas 15, C.J. Milesas 12, Kyle’as Lowry 11 (11 rez. perd.).