Minimali „Roma“ pergalė leido Italijos sostinės ekipai žengti į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį. Tuo metu Anglijoje po dramatiškos kovos netikėtai triumfavo „Sevilla“, 2:1 (1:0) nugalėjusi „Manchester United“ futbolininkus.

Mančesteryje ilgą laiką kvepėjo pratęsimu. Pirmosios rungtynės Sevilijoje baigėsi 0:0, o Anglijoje tokie skaičiai švieslentėje degė iki 74-osios minutės.

Tuomet dukart savo žodį tarė „Sevilla“ puolėjas Wissamas Ben Yedderis. Jis kamuolį į vartus siuntė 74 ir 78 minutėmis.

„Manchester United“ viltis 84-ąją minutę buvo atgaivinęs Romelu Lukaku įvartis, bet jo šeimininkams išsigelbėti nepakako.

Romoje vietos futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė Donecko „Šachtar“.

Pergalingą įvartį 52-ąją minutę įmušė Edinas Džeko.

Laimėjimo 1:0 italams pakako dėl išvykoje pelnyto įvarčio – rungtynės Ukrainoje baigėsi šeimininkų pergale 2:1.

„Sevilla“ ir „Roma“ prisijungė prie į ketvirtfinalį anksčiau patekusių „Liverpool“, Madrido „Real“, „Basel“ bei Turino „Juventus“.

Trečiadienį paaiškės likę kito etapo dalyviai. Atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse Stambulo „Bešiktaš“ susitiks su Miuncheno „Bayern“, o „Barcelona“ – Londono „Chelsea“. Pirmąjį mačą „Bayern“ laimėjo 5:0. Kitoje poroje užfiksuotos lygiosios 1:1.

Ketvirtfinalio burtai bus traukiami penktadienį.