A lygos debiutantė „Palanga“ iškovojo antrąjį šio sezono tašką. Palangiškiai pirmadienį Klaipėdoje 1:1 (1:0) sužaidė su praėjusio sezono prizininkais „Trakais“.

Pirmasis įvartis krito 6-ąją minutę. Yvenas Moyo atliko puikų perdavimą pažeme iš dešinės. Netoli vartų buvęs Tomas Dombrauskis tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

„Trakai“ rezultatą išlygino 50-ąją minutę. Nesėkmingai varžovų aikštės pusėje sužaidė Ričardas Šveikauskas, o po tolimo perdavimo Mukanya Kabobola atitrūko nuo Waly Dioufo ir pelnė įvartį kaire koja.

„Trakai“ (5 taškai) užima trečiąją A lygos poziciją, „Palanga“ (2 tšk.) – septintąją.