Kinijos krepšinio lygoje prasidėjo svarbiausias, atkrintamųjų, etapas. Šandongo „Golden Stars“ su Donatu Motiejūnu 104:100 (27:25, 30:29, 20:23, 27:23) nugalėjo Dziangsu „Dragons“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Rungtynės buvo itin atkaklios. Po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo lygus – 77:77. Likus žaisti keturias sekundes, lietuvio ekipa pirmavo 102:100 ir pergalės nebepaleido.

Donatas Motiejūnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (8/13 dvitašk., 0/1 tritašk., 8/16 baud.), atkovojo septynis kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Už lietuvį nugalėtojų komandoje rezultatyvesnis buvo 33 taškus surinkęs Dingas Yanyuhangas.

„Dragons“: M. Brooksas 27, L. Yuanyu 19, M. Raduljica 17, C. Fei 14.

„Golden Stars“: D. Yanyuhangas 33, D. Motiejūnas 24, T. Hanlinas 16, T. Lawsonas 12.