Šiauliai Kovo 11-ąją tapo pirmuoju Lietuvos miestu, kuris priėmė atvirojo 3×3 krepšinio čempionato kovas, kuriose ryškiausiomis spalvomis suspindėjo ir vyrų elito grupės nugalėtojais tapo Europos čempionai iš Latvijos „Ghetto Basket“ nariai, kurie iškovojo kelialapį į vasarą Kaune vyksiantį „Kaunas Challenger 2018“ turnyrą.

Estafetę iš Šiaulių jau gegužės 5 dieną perims Marijampolė, į kurioje vyksiantį antrąjį Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapą registracija jau atvira. Beje, Marijampolėje vyksiantis etapas bus pirmasis vykstantis po atviru dangumi, o dalyvausiančios komandos kausis dėl vietų Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato finaliniame etape, o vyrų elito grupės komandos – dėl vietos „Kaunas Challenger 2018“ turnyre.

Šiauliuose pirmojo etapo metu Į liepos 1 dieną Kaune vyksiantį finalinį Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapą kelialapius iškovojo dvi geriausios visų grupių komandos (išskyrus U-18), o prie jų po tiek pat ekipų prisijungs ir iš Marijampolės atrankos etapo.

Beje, organizatoriai atkreipia dėmesį, kad Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapuose gali dalyvauti ne tik vaikinai, bet ir merginos, kurių Šiauliuose žiūrovai neišvydo. Merginos yra ypatingai laukiamos ir yra tikimasi, kad jau Marijampolėje savo kategorijose sėkmingai kausis ir jos.

U-10, U-12 ir U-14 vaikinai bei merginos registraciją į atrankos etapą Marijampolėje gali rasti adresu http://bit.ly/Marijampole3x3. Tuo metu norintys registruotis į vyrų ir moterų elito, mėgėjų, veteranų, U-18 ir U-16 vaikinų bei merginų grupes tą padaryti gali adresu https://play.fiba3x3.com/events/353ae968-f3fa-4a38-92d7-5095853cb7fc.

Elito vyrų grupėje komandos registracijos mokestis yra 80 eurų, o kitose grupėse komandos mokestis siekia 60 eurų .

Turnyro dalyvių lauks įvairūs rėmėjų bei LKF, „Sporto namų“ ir TV3 partnerių prizai, o visi dalyviai gaus po dvejus oficialius čempionato marškinėlius.