Antrojo kėlinio pradžioje net 25–ių taškų pranašumą turėjęs Kauno „Žalgirio“ klubas vos neprisižaidė „Betsafe–LKL“ čempionate.

Triuškinamą persvarą išbarstę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik po atkaklios kovos 79:73 (22:6, 19:25, 21:15, 17:27) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

„Žalgirio“ komandą į priekį vedė arti dvigubo dublio buvęs Brandonas Daviesas – amerikietis pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko net 30 naudingumo balų.

Paulius Valinskas ir Vasilije Micičius pridėjo po 13 taškų, o Artūro Milaknio sąskaitoje buvo 12 taškų.

„Nevėžio“ komandoje išsiskyrė Jamesas Woodardas, surinkęs 14 taškų. Aleksandras Zakharovas ir Justas Tamulis pelnė po 11, o Giedrius Staniulis sukrapštė 10 taškų.

Rungtynes galingai pradėjęs „Žalgiris“ jau po pirmojo kėlinio susikrovė triuškinamą persvarą (22:6). Antrajame kėlinyje kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą, o skirtumas pasiekė rekordinę ribą (31:6). Visgi ketvirčio pabaigoje atsitiesęs „Nevėžis“ prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą iki 10-ies taškų – 31:41.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino saugų pranašumą (62:46). Lemiamą ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo atkarpa 18:4 ir sumažino deficitą iki dviejų taškų (64:66). Vis dėlto likusioje rungtynių dalyje kauniečiai įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę – 79:73.