Olimpinių atletų iš Rusijos ledo ritulio rinktinė fantastiškame Pjongčango žaidynių turnyro finale tik po pratęsimo ir auksinio įvarčio 4:3 (1:0, 0:0, 2:3, 1:0) pranoko Vokietiją.

Finalas sirgaliams padovanojo pasakišką spektaklį - paskutinės septynios trečio kėlinio minutės padovanojo net penkis įvarčius ir visą puokštę įvairiausių emocijų, nesvarbu, kurią rinktinę palaikėte.

Tą puikiai atskleidė ir rungtynes komentavusio Maksimo Vojevodino emocijos, kuris kiekvieną įvartį palydėjo rėkimu ir ne tik tiksliomis, bet ir šmaikščiomis įžvalgomis.

Tv3.lt siūlo išvysti visus įvarčius vienoje vietoje.