Latvijos bobslėjininkai Pjongčange galėjo trinktelėti durimis, bet kaimynų ketvertas liko greta apdovanojimų pakylos – penkti.

Oskaras Melbardis, Daumantas Dreiškenis, Arvis Vilkastė ir Janis Strenga olimpiniams čempionams pralaimėjo 0,80 sekundės.

Latvijos ketveras pirmajame važiavime šeštadienį buvo ketvirtas (atsiliko 0,28 sek.), antrajame – 12-as (+0,38 sek.). Sekmadienį vyko trečiasis ir ketvirtasis etapai. Juose latviai užėmė penktąją (+0,15 sek.) bei antrąją (+0,02 sek.) vietas.

Tokių rezultatų medaliams nepakako.

„Vakar antras važiavimas nebuvo geras, jo metu praradome daug laiko. Mūsų užimta vieta nėra bloga, bet tikėjomės daugiau – bronzos arba sidabro medalių“, – po finišo TV3 neslėpė bobslėjaus vairuotojas O. Melbardis.

Olimpiniais čempionais tapo vokiečiai (3 minutės 15,85 sek.). Vicečempionų vardus teko dalytis dar vienai Vokietijos komandai ir, šeimininkų džiaugsmui, Korėjos bobslėjininkams. Abi ekipos nuo nugalėtojų atsiliko 0,53 sekundės.

„Vokiečiai buvo labai greiti, o korėjiečiai taip pat nenustebino, nes buvo stiprūs treniruotėse. Jie padarė puikų darbą“, – vertino O. Melbardis.

Kita Latvijos komanda liko 10-a.

Varžybose lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Donaldo Trumpo dukra ir patarėja Ivanka.

O. Melbardis, kartu su J. Strenga, Pjongčange iškovojo vienintelius Baltijos šalių medalius – dviviečių bobslėjų varžybose.