Teisėjams prireikė vaizdo įrašo peržiūros, bet galiausiai jie įskaitė Jono Valančiūno dėjimą paskutinę rungtynių sekundę, kuris išplėšė pratęsimą.

Deja, jame lietuvio Toronto „Raptors“ (41-17) neįrodė pranašumo prieš svečius iš Milvokio - „Bucks“ (33-25) šventė pergalę 122:119 (23:29, 42:28, 31:31, 14:22, 12:9).

„Raptors“ atsiliko 108:110, kai iki rungtynių pabaigos buvo likę 3,3 sekundės. „Raptors“ išsimetė kamuolį, kurį priėmė lietuvis, imitavęs perdavimas, bet veržęsis krepšio link. Čia centras monstriškai sugrūdo kamuolį į krepšį su sirena.

Rungtynių komentatoriai neabejojo - teisėjai turėjo sušvilpti ir pražangą prieš lietuvį.

Viso J.Valančiūnas per 31 minutę pelnė 10 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams graikas Giannis Antetokounmpo pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Khrisas Middletonas ir Ericas Bledsoe pridėjo po 21.

Toronto ekipai DeMaras DeRozanas surinko 33 taškus.