Penktadienį Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse vyko vyrų ledo ritulio pusfinalio kovos. Antrajame pusfinalyje istorinę pergalę pasiekė Vokietijos ledo ritulininkai, 4:3 sensacingai įveikę daugkartinius olimpinius čempionus kanadiečius. Vokietija pirmą kartą žais olimpiniame finale, o jų varžovė bus iš KHL žvaigždžių sudaryta Olimpinių atletų iš rusijos rinktinė. Iki tol aukščiausias vokiečių pasiekimas – 1932-ais metais iškovota bronza.

Pirmieji rungtynėse 14-ą minutę pasižymi vokiečiai. Po Brookso Maceko tolimo smūgio Vokietija pirmauja 1:0.

Antrąjį įvartį antrajame kėlinyje 23-ią minutę Vokietijai pelnė Matthias Plachta.

Vokiečių pasaką pratęsia Frankas Maueris, po jo įvarčio rezultatas tampa 3:0!

Tris vokiečių įvarčius žiūrėkite:

Visgi netrukus pasižymi ir kanadiečiai, kurie pasinaudojo varžovų gautomis baudos minutėmis ir po Gilberto Brule įvarčio švelnina rezultatą.

32-ą minutę vokiečiai dar sykį realizuoja kiekybinę persvarą. Pasižymi Patrickas Hageris 4:1.

Trečiasis kėlinys

Trečiąjį kėlinį Kanados ritulininkai pradėjo labai susikaupe ir jau po dviejų minučių Mattas Robinsonas švelnina skirtumą 4:2.

Trečiąjį įvartį kanadiečiai pelnė 49-ąją minutę, po Dereko Roy smūgio. Visgi per likusį laiką jiems pasižymėti taip ir nepavyko.

Tris Kanados įvaržius žiūrėkite:

Vokiečiai tarp keturių stipriausių olimpiados rinktinių pateko po 42 metų pertraukos. Tuo tarpu Kanada olimpinių žaidynių finaluose žaidė net trijose iš keturių pastarųjų olimpiadų.