18
UEFA čempionų lygios aštuntfinalis. Miuncheno „Bayern“ - Stambulo „Besiktas“ (nuotr. SCANPIX)

Antradienio vakarą Europos stadionuose sužaistos dvejos UEFA čempionų lygos aštuntfinalio porų pirmosios dvikovos.

18

Miuncheno „Bayern" futbolininkai namuose net 5:0 (1:0) sutriuškino Stambulo „Besiktas" klubą ir žengė milžinišką žingsnį link ketvirtfinalio.

16-ą rungtynių minutę Turkijos komandos žaidėjas Domagoj Vida baudos aikštelės prieigose nugriovė priešininkų puolėją Robertą Lewandowskį. Griežtai epizodą įvertinęs mačo teisėjas parodė gynėjui raudoną kortelę – jam rungtynės buvo baigtos.

Daugumoje žaidę aikštelės šeimininkai 43-ią mačo minutę pagaliau pasiuntė kamuolį į varžovų vartus – pelnytu įvarčiu pasižymėjo Thomas Mulleris.

T.Mulleris kiek anksčiau savo komandos draugui Jamesui Rodruguezui pataikė stiprų smūgį į veidą. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą buvo nuspręsta jį pakeisti Arjenu Robbenu.

Antrajame kėlinyje dominavę aikštelės šeimininkai įmušė dar keturis įvarčius.

53-ią minutę Miuncheno komandos persvarą padvigubino Kingsley Comanas (2:0), o po 13 minučių T.Mulleris dar kartą nuginklavo varžovų vartininką (3:0).

79 minutę pirmąjį savo įvartį pelnė ir R.Lewandowskis (4:0). Nepraėjus nė dešimt minučių jis įkalė dar vieną vinį į priešininkų karstą (5:0).

Žymiai atkakliau dvikova klostėsi Londone. Stadiono šeimininkai „Chelsea" futbolininkai neišlaikė turėtos minimalios persvaros ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Barcelona"

Vietos gerbėjų džiaugsmui Anglijos sostinėje pirmasis į rungtynių protokolą 62-ą minutę įsirašė Londono komandos futbolininkas Willianas.

Tačiau 75 minutę aikštelės šeimininkai suklydo prie savo vartų ir Lionelis Messi tiksliu smūgiu nutildė „Stamford Bridge" stadione susirinkusius Anglijos klubo gerbėjus – 1:1.

Atsakomosios abiejų porų akistatos Stambule ir Barselonoje bus sužaistos kovo 14 dieną.